Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Válaszolnátok pár alap diéta,...

Válaszolnátok pár alap diéta, szálkásítás kérdésre?

Figyelt kérdés

Üdv!


1.Tudtok diétát ajánlani étrend kiegészítők és különböző porok nélkül, mert nincs ilyesmire lehetőségem viszont a neten csak ilyenek vannak.

2.Hogy tudnám irányítani, hogy hova kerüljön a tápanayg, mert a diéta és az aerob mellé ezért van szükség a súlyzós edzésre is. Nincsenek súlyzóim és konditerem sincs a környéken, úgyhogy a saját testsúlyos gyakorlatok maradtak.

3.Van 60kg-os szálkásító edzés is, mert én csak 120kg-osat találtam. Ezért nem is értem, jó valójában nem fogynom kéne, mert a BMI szerint még bőven a túlsúly alatt vagyok, de a testzsír aránnyal van a gond.

4.Mit tegyek ez ellen. Régen azt mondták, hogy dolgozzam át a zsírt izommá, hiszen a súlyom jó, de annak nagyrésze zsír és nem izom, de most olvastam hogy ilyen folyamat nem létezik, de akkor nekem mit is kell tennem valójában, hogy (egy példa) látszódjon a hasizmom?

5.Erre van a szálkásítás, de akkor le kell fogynom tíz kilókat, ahhoz, hogy látszódjon vagy előbb tömeget kell növelnem, hogy legyen miből és mivel leadjam a zsírt, hogy utána izom maradjon. Mért nem működik ez fordítva? Először lefogyok és aztán tömegnövelek, izmot fejlesztek van ami ezt meggátolja?


Köszönöm előre is.


2014. jún. 6. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

én edzettem és futottam és súlyomat megtartottam de szemmel láthatóen sok zsír lement rólam. a kockás hasat felejtsd el. testépítőknél is csak kiszáradt állapotban látszik amiket meg mostanában látni ezek a gizda swag kölykök 40 kilósan kocka hassal az azért van mert alultápláltak.

A saját testsúlyos edzést se úgy csináld, hogy na 20 fekvőtámasz egy nap és kész én reggel 100(60-40) este meg 50-60asával 4 kör. mehet a felülés is gugolás, négyütemű fekvőtámasz és járj futni.... ja és csodát ne egy hét alatt várj:) sokan ebbe a hibába esnek, hogy jajj már 4 napja edzek és semmi

2014. jún. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga Kapszulát!
2014. jún. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lipton. ***** válasza:

1. Nagyrészt sovány húsokból viszed be a fehérjét, szénhidrát része lassan felszívód legyen.

Pl: csirkemell, marha, hal tojás(sárágja nélkül)

natúr zab,teljes kiörlésű kenyér, rizs, barna rizs, pufi rizs

Kerüld a cukros, zsíros kajákat! :) Sok zöldség+ telítetlen zsírok.

Diétánál kevesebb, tömegelésnél több szénhidrát kell.


2.Minden tápanyagnak megvan a dolga. Az aerob és a saját testsúlyos edzés messze legyen egymástól.


3. Nincs olyan, hogy szálkásító edzés fajta, az étrended határozza meg.


4. Ha sok zsír van rajtad akkor ezt diétával+ aerobban le lehet adni, a hasizom akkor fog látszódni ha már nem takarja ez szír réteg.


5.Ha csak kis felesleg van rajtad én azt mondom ne foglalkozz vele, kezdj el tömegelni.

Ja lehet fordítva, előbb leadod a zsírt aztán tömeges.

De a kettö egyszerre nem fog menni.

2014. jún. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a sarga kapszulat, minden kerdesedre meg van benne a valasz.
2014. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3# és már terveztem elolvasni. Köszönöm a válaszokat.
2014. jún. 8. 02:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!