Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így mennyit fogyhatok egy...

Így mennyit fogyhatok egy hónap alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig naponta 6-7szer ettem, kenyeret, tésztát, sütiket, csokit, ami belefér... :-( Sajnos a sok stressz miatt.

Egy hete viszont max. reggelire eszem egy szelet kenyeret, napközben inkább csak zöldséget, este pedig egy fél csirkemellet, zöldségekkel. Se nasi, se cukor, se zöldség, csak max. egy pohár tej.

Elkezdtem mozogni is, igaz, csak lightosan.

Szerintetek mikorra kezd el látszani az eredmény? 85kg vagyok, 170cm.


2014. jún. 5. 12:48
 1/2 anonim válasza:

Egy hónap alatt 4 kilót egészséges leadni.De ne ijedj meg ha csak 2-3 kiló sikerül.Az egészséges heti zsírvesztés 0.5-1 között van.Amit te most csinálsz az szerintem egyenlő a koplalással.A koplalással csak izmot fogsz veszteni,mivel írod hogy lightosan mozogsz hozzá,hát az egyenlő lehet a nullával.

Egy nap 4-5x kell enni,és keveset.Valahol mondták hogy egy nap többször kell enni,megfelelő ételekből kis mennyiséggel.

Reggeli lehet: müzli (CUKORMENTES),tojás,kőrözött,ilyesmi.

Ebédre: rizs,hal,csirke,zöldségek,vagy bármi más ami nem annyira zsíros.

Uzsonnára bedobsz egy narancsot,vagy valami gyümölcsöt

Vacsorára meg eheted ugyan azt mint amit ebédre is,csak akkor kevesebbet mint amennyi ebédkor ettél.

FONTOS HOGY ESTE 6 UTÁN NE EGYÉL!!!!!

Sok folyadékot igyál,ami a legjobb a víz lenne.Buborékos vagy mentes,vagy csapvíz (csapvizet iszok én is) teljesen mindegy csak sokat igyál.Édességet egy hónapba 1x ehetsz de akkor se egy tepsi tésztát,hanem egy kisebb szelet csokit.Kenyérből teljes kiőrlésű barna kenyeret,vagy rozs kenyeret egyél.Hetente ha belefér akkor 3x menj el futni,és minden nap tornássz otthon.De a héten 1x egyik napon ne tornássz mert az izmaidnak igazodnia meg pihenni is kell.Fontos hogy intenzíven csináld a gyakorlatokat,nekem azt mondták hogy akkor jó hogy ha meg állsz pihenni akkor ne tudjál beszélni mert annyira kell venned a levegőt.

Tornák közül kardio és aerob tornát csinálj.Vagy kig boxot.Mind a 3 remek zsírégető,és felviszi a pulzusodat.A zsírégetés csak 30 perc után kezdődik el!!

170 cm vagy és 85 kg.Ez nem egészséges a szívednek főleg,mert kapásból van rajtad 15 kiló ha nem 20, fölösleg.De ezt most csak saccolom.Persze csak látatlanba mert nem tudom elképzelni.Sok sikert!Ha kell valami akkor írj üzit.

2014. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jaj, de okos vagy első! Csak éppen nem igaz, amiket írsz. Kezdve ott, hogy este 6 után nem lehet enni. Csak szólok, hogy lefekvés előtt 2-3 órával simán lehet. Tehát amit írsz, az a 8-9 között fekvőkre igaz maximum.

A kalória az kalória, akármikor eszed.

És a havi 1 csoki hogy jött ki? Miért nem 26 és fél vagy 33 naponként engedélyezed?

A normál fogyás kis túlsúlyból pedig havi 2 kg. 4 kilót nagyjából 100 kiló fölött lehet leadni normálisan.

A többire most nem térnék ki, a kérdezőnek csak 2 dolog:

1. Ne itt tájékozódjon (és ne bulvárlapokból)!

2. A "max. egy pohár tejben" is van kalória.

2014. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!