Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel fogyhatok 3...

Milyen módszerrel fogyhatok 3 hónap alatt 6-10kg-t?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, hogy nincs helyi fogyás, de leírom a problémásabb részeket: has, csípő, comb és toka. Lehetőleg a sportban olyan megoldásokat szeretnék elsősorban hallani, amik itthon is elvégezhetőek, valamint nem terhelik túlzottan a térdet (térdműtétre várok). 169-171cm vagyok és változóan 64-66kg. 15 éves:)

2014. jún. 1. 18:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és a lehető legkevesebbet szeretnék mellről fogyni:)
2014. jún. 1. 18:15
 2/2 emma69 válasza:
Én is pont ezt tűztem ki célul a nyárra, mondjuk nem igazán tudom hogy hogy lehet a mellről nem fogyni, de sportnak én rubint rékát szeretem, van tőle egy régebbi DVDm és a 2.részt szoktam csinálni ez a torna talajon, nekem remekül bevállt popóra és combra, amit még imádok az a tánc otthon vagy lehet szabad ugra-bugrának is nevezni :P de mindig mondják hogy a lényeg igazából az éternd, és ha fogysz az 1.az arcodon látszik meg, utána megy szépen mindenhonnan(sajnos mellről is), a mozgáshoz még annyit hogy nagyapám tornatanár és ő mindig azt tanácsolja nekem hogy egyszerűen feszítsem be az izmaimat és lassan odafigyelve végezzek minden mozgást, ha egyszerűen befeszíted valamelyik izmodat mondjuk a fenék izmait, és tartod már az is jó, na és a hullahoppkarika csodákat tud művelni a csípővel és derékkal :P
2014. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!