Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Három hónap alatt 17 kiló...

Három hónap alatt 17 kiló fogyás lehetséges?

Figyelt kérdés

Életmód váltással,mozgással és egészséges étkezéssel.

Futás heti 3X, meg Péntek Enikő light kardió heti 3X, egy nap pihenő. Az étel ebédnek az amit adnak, sok zöldség, gyümölcs. A csokit chips-et és hasonló egészségtelen ételeket pedig elhanyagolnám.Légyszíves értelmes válaszokat írjatok. Tényleg fontos lenne.



2014. máj. 27. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Zsírból nem.
2014. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A válaszom szintén negatív. Ajánlott a Sárga Kapszula c. könyv elolvasása
2014. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Az egészséges a heti 1-1,5 kg fogyás, de ehhez is étrend kell. Nem ér túl sokat a mozgás, ha nincs megfelelő étrend. Rengeteg fehérje, minimális szénhidrát, napi 2-3 liter folyadék. Sok zöldség, de gyümölcsből kevesebb, mert abban is szénhidrát van.
2014. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha minimum 30-40 kiló felesleg van rajtad, akkor igen. Amúgy nem. De ha elég sokat edzel, simán lehetsz csinosabb sőt vékonyabb mint egy 10 kilóval könnyebb plötyi lány.
2014. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy hány kiló vagy. Minél több vagy annál esélyesebb. Én edzek, kb semmit nem eszek, és 3 hónap alatt leadtam 5 kg-ot...szóval nem egyszerű. 20 éves lány vagyok, 175 centi 67 kg. 64 akarnék lenni, de most megindult felfelé. nem akarok túl vékony lenni persze jó enne, de nem olyan az alkatom. ha gondolod írj privit és akkor tudunk itt beszélgetni h kinek hogy megy, most én is el vagyok keseredve.
2014. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát 169centi és 73 kiló vagyok. 56 kiló lenne a cél...de ha 61- ig eljutnék már akkor is jól érezném magam.
2014. máj. 27. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:
A korod se mindegy. Ebben a tartományban már elég nehéz fogyni, mivel nem sok plusz van rajtad, az 56 meg már inkább alultáplált a magasságodhoz képest.
2014. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Èn 168 centi vagyok, de nem szeretnèk 56 kg lenni! Az màr csúnya! kb 65 kiló az tökèletes! csak akkor sikerülhet fogyni ennyit enyi idö alatt, ha szedsz valami fogyasztó tablettàt! Èn most kèt hónapja szedek ès 11 kilót fogytam! Tornàzom is mellette! Most èn is 73 kiló vagyok, de ha elèrem a 68-at akkor abbahagyom, mert nekem az a tökèletes! Szerintem sokkal szexibb lennèl te is ha csak 5-6 kilót fogynàl!
2014. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!