Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindjart itt a nyariszunet es...

Mindjart itt a nyariszunet es en leszeretnek adni 10 kilot. Lehetseges ez, egy 13 eves lany szamara?

Figyelt kérdés
Azt mondjak a fiatalok hamarabb letudnak fogyni mint az idosek.. Ez igaz is..Na de az lenne a kerdesem,2 - 3 het alatt kb 10-15 kilot le tudnek adni?Ha igen,hogy?Koszi elore.

2014. ápr. 29. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

2-3 hét alatt az életben nem fogsz leadni 10-15 kilót...

heti 0,5-1 kiló fogyás a normális

2014. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző nyár óta lisztet meg cukrot ettél, nyár előtt 1 hónappal pedig fogyni akarsz?


Nevetséges..


Tessék ráállni zöldség és húsevésre.. és lehetőleg ne nyár előtt kezdj el gondolkodni azon, hogy értelmetlen dolog fölös zsírpárnát tartani magadon.. vagyis inkább egészségtelen.

2014. ápr. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Legalább 3 hónap kéne hozzá. Nem 2-3 hét alatt lettél ilyen, szóval lefelé sem ilyen gyorsan fog menni.

Meg nem mindegy, hogy túlsúlyos vagy. Vagy normális csak szeretnél sovány lenni. Utóbbi esetben még lassabban fog menni.

Mozogj sokat, egyél minél kevesebb kenyérfélét, nagyon minimálisra csökkentsd az édességet, nassolni valókat. Egyél sok zöldséget, halat, husit, gyümölcsöt. Figyelj oda az adagokra.

Kérj segítséget egy felnőttől.

2014. ápr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmit sem tudtok rolam es itelkeztel -_- Mutetem volt,azert hiztam meeg !!!!!!!! Szeretnek nyar elott leadni valamit..Nem akarok vekony lenni..A mutetemmel sokat felszedtem..Mondjatok meg normalis egy 13 eves lanynak 97-98 kilonak lennie??!!!!! nem...:@ ezert kertem segitseget,nem azert mert csontsovany akarok lenni es ha tehettem volna mar reg elkezdtem volna fogyozni..De a mutetem miatt nem tudtam..MOST Van ra lehetoseg..
2014. ápr. 29. 22:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Senki se ítélkezik, te akarsz 2-3 hét alatt 10-15 kilót fogyni! Az lehetetlen!
2014. ápr. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Műtéttől híztál meg..


Itt nem mi ítélkezünk, hanem Te teremtesz magadnak egy álomvilágot.. fogyni akarsz, amikor azt sem tudod mitől hízik meg egy ember, hogyan működik a fogyás. Így állsz neki?


A műtét az a szövetek vágását jelenti. Nem hizlal a kés.. még csak az sem hizlal, hogy gyógyulás alatt nem tudsz mozogni.


Gyógyszerek okozhatnak beteges súlygyarapodást, de az nem a műtét.


És a szénhidrátevéstől tud belassulni az anyagcseréd és tudsz bezsírosodni. Ezt ne fogjuk már a műtétre.

2014. ápr. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!