Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok 163 cm és 70...

14 éves vagyok 163 cm és 70 kg. Leszeretnék adni pár centimétert a csípőmből és az alakom is szeretném formálni. Valami módszer? Többi lent.

Figyelt kérdés
Elsősorban az lenne a célom, hogy a csípőm (115 cm) kisebb legyen, a másodlagos célom, hogy egy olyan életmódot kitudjak alakítani a nyár folyamán ami egészséges és gimnáziumban is tudom folytatni és a harmadlagos cél az hogy kb. 65 kg legyek. Tudtok ajánlani valamilyen étrendet és sportot? Sajnos menzás vagyok így a déli ebédem nem én döntöm el. Valamint még annyi, hogy már lassan 2 éve Zumbázok, és 2 hete csináltam meg az Insanity edzés 1 hónapját, de azt túl keménynek találtam, ezért abbahagytam.

2014. ápr. 28. 18:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és lány vagyok.
2014. ápr. 28. 18:33
 2/4 anonim válasza:

A másodlagos célod az első, mert a többi ennek a függvénye.

Mennyit mozogsz egy héten és az mennyire megerőltető?

Milyen az étrended jelenleg?Nassolsz?

2014. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A zumba helyett SPORTOLJ 3s egyél egészségesen.
2014. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kezdj el rendszeresen futni, először csak keveset aztán lehet növelni. Semmiképp se nassolj és próbáld meg előre megtervezni, hogy mit eszel másnap. És próbálj olyan sportot találni amiben van egy kis kihívás de azért legyen sikerélményed is, így mindig motivált maradsz
2014. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!