Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Harcosok étrendjénél az...

A Harcosok étrendjénél az esti evésnek egy összefüggő evésnek kell lenni, vagy meg lehet szakítani és folytatni, ha úgy jön ki a lépés?

Figyelt kérdés
Például egy esti vendégségben vacsorázom, de nem lakom jól és otthon még eszem valamit.

2014. máj. 20. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy összefüggő vésnek kell lennie
2014. máj. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti, hogy ha valahol (mondjuk egy vendégségben) nem biztos, hogy elegendő a rendelkezésre álló étel a jóllakásomhoz, akkor inkább bele se kezdjek az evésbe, hanem menjek haza vacsorázni?
2014. máj. 20. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne csináld ezt mert nem fogsz tőle lefogyni. Ez már kb. az ötödik harcosok étrendjével kapcsolatos kérdés, amit kiírsz a napokban. Senki nem követi ezt a hülyeséget. Az emberek jó esetben 20 százaléka fogy ezzel, ezek is leginkább férfiak. Többször egyél keveset és számold a kalóriákat.
2014. máj. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A fogyás csak minimálisan célom, az egészség és az életerő viszont annál inkább.


Kalóriát soha nem tudtam számolni és ezután sem szeretnék.


A sokszor keveset evést ösztönösen is csináltam, mégis meghíztam.


A zöldség arányát mindenképpen növelnem kell az étkezésemben. Ha nem figyelek, akkor meg úgyis estére csúszik az étkezésem nagy része, úgyhogy egy próbát mindenképpen megér ez az étrend.

2014. máj. 20. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!