Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől ilyen vékonyak az...

Mitől ilyen vékonyak az ázsiai lányok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 00:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

En voltam par hetet Japanban es lattam mindenfele alkatu not, tehat az, hogy az azsiai nok vekonyak nem allja meg a helyet. Az igaz, hogy az azsiai rassz tulajdonsaga, hogy kisebb a csontozatuk, tehat ha egy azsiai non ugyanannyi izom es zsir van, mint egy nyugatin, akkor sokkal vekonyabbnak tunik. Es alacsonyabbnak.


Taplalkozas: rengeteg zoldseget es halat esznek. Igen, a rizs is resze az etkezesnek, de kozel sem szolgalnak fel annyit, mint mondjuk azt en a magyar haztartasokban lattam. Inkabb azon van a hangsuly, hogy sokfajtat egyenek es mindenbol egy kicsit.


Ez itt pl. egy hagyomanyos reggeli: [link]


Sok etteremben ettem, de olyan oriasi adagokat sosem raktak le elem, amit magyar ettermekben, kifozdekben szolgalnak fel.


Ergo: mennyiseg es minoseg.

2014. máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Uhhhhh... na Japánba se az evés miatt mennék el, az tuti :D
2014. máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Kicsit bizarr nekünk nyugatiaknak. Amúgy biztos azért olyan vékony mindenki mert Taichiznak, meg Quigong, vagy ilyesmit űznek... :)
2014. máj. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ez a tacsi úgy terjed itt is, mint ahogy a kínaiak benépesítik az országunkat... :(
2014. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
más az étkezésük, rengeteg zöldséget, halat és tengeri dolgokat esznek. 3 évet éltem Hong Kong-ban, ott álltal rá az egészségesebb étkezésre.
2014. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

És igaz, hogy nagyon szorgalmasak? (Pl munka stb)

2014. máj. 14. 18:24
 17/20 anonim ***** válasza:

Rosszkislány, az a tacsi baromira nem terjed itt.


Én vagyok az aki taichizik, a többi ember aki valami ilyesmi nevű edzésre jár még mindig nem tud megállni egy mezei boxolóval szemben sem, ergó én és néhány edzőtársam vagyunk akik Magyarországon taichizunk. Nem terjed, nem populáris. Pedig sok embernek hasznos lenne.

2014. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
15-ös válaszoló vagyok. apánról tudok mondani dolgokat mert ott éltem 6 évig, igen szorgalmasak, munka terén más a felfogásuk. Ha válságban van egy cég, az európaiak és az amerikaiaknak az az első dolguk hogy elhagyják a sülyedő hajót (nem a cég vezetőjére gondolok, hanem az alkalmazottakra), addig velük szemben a japánok mindent megtesznek, sőt éjt nappalá tesznek, úgy próbálják kiemelni a céget a süllyedésből és talpra állítani.
2014. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mini sodrófával sem járkálnak sokan az utcán. Taacccsssiii. <3 Olyan ritka tényleg, hogy rajtad kívül már senki mással nem fogok így hajlongani, azt hiszem :-)
2014. máj. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szia nálunk 2 éve volt egy thai cserediák igaz hogy egy nap max csak az iskolában mozgott tesi órán és egész nap a laptopja előtt ült de nagyon vékony volt, és mindig evett ebédet és vacsorát is meg reggelit de szó szerint annyit mint egy veréb persze a csokit és a gumi cukrot is szerette de nem tömte magába egész nap
2014. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!