Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok,160 cm,43...

13 éves lány vagyok,160 cm,43 kg. Vékonyak a lábaim viszont eléggé nagy hasam van, amitől úgy nézek ki mint ha terhes lennék ) (? )

Figyelt kérdés
Elég hülyén néz ki hogy pálcika lábaim vannak és nagy hasam...Ha leülök nem hurkásodik, szóval nem hiszem hogy zsír, hanem inkább olyan mintha fel lennék puffadva. Hogyan tudom eltüntetni? Szertenék lapod hasat! Mennyi idő alatt lehet lapos hasam?
2012. dec. 14. 18:03
 1/3 anonim válasza:
Ezt csak tornával fogod elérni, fogyóval nem! Sok hasizom, hasprés, akkor nagyon szép hasad lesz! Én kb 8éves koromtól naponta legalább 50 felülést csináltam, gyönyörű hasam van még most is, hogy már évek óta nem csinálok felüléseket. Kb 1 év kitartó munka eredménye a lapos has, ja és csinálj mellé hátizom gyakorlatokat is, hogy a gerincednek ne ártson. És ne egyél sok édességet meg zsíros kaját. Sok fehérjét, vagyis húsokat, tojást, tejtermékeket és zöldségeket meg gyümölcsöt egyél, ezek legyenek túlsúlyban az étrendedben. Ennyi idősen ne fogyózz, inkább csak a nassokat kerüld. Remélem, használ.
2012. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) A fogyózást én se tartom jó ötletnek meg kedvem sincs hozzá, inkább tornázok.
2012. dec. 14. 18:18
 3/3 anonim válasza:
szerintem a 43kg egyáltalán nem sok:) ha a lábaid vékonyak ugrálókötelez vagy fuss és szép leszel ;)
2012. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!