Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy veszthetek izomból 1...

Hogy veszthetek izomból 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Ha bármilyen mód van rá kérlek írjátok le 24 éves lány vagyok és sokan mondják hogy túl izmos vagyok és szerintem is..ha van rá bármilyen mód légyszi írjátok le hallottam hogy koplalással lehet veszíteni de azt inkább kihagynám és a futástól lehet izmot veszíteni légyszi írjátok le főleg combról szeretnék. Köszi
2014. ápr. 29. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Thai boxolók szétrúgják a combodat akkor károsodhat annyira, hogy izomvesztés is legyen.


Késsel is megoldható minden.

2014. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Te hülye vagy.


Ne egyél bzdmeg és akkor lemennek az izmaid kar hogy a tested is tönkremegy.

Akkor majd sajnalhatod hogy az irigy barinőkre meg a komplexusus pasikra halgattál..

2014. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagy te abban, hogy az izomtól vastag a combod és nincs rajta zsír?
2014. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kértem negatív kommenteket amúgy nem csont szeretnék lenni hanem egy kicsit kisebb izmokat szeretnék
2014. ápr. 29. 15:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Leírtuk hogyan lehet kisebb izmod.


Te kigyúrt te, izomkolosszus. Hulk :D

2014. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Andizsuzsi ***** válasza:

Kérdező!


Mit csináltál eddig, hogy ilyen izmos lettél? Na abból vegyél vissza.

Tudod az izomnak megvan az a jó tulajdonsága (sajnos), hogy nem tart örökké. Elég gyorsan tud amortizálódni. Bár én atlétákon kívül nem hallottam lányt panaszkodni arra, hogy túl izmos a combjuk. Ők meg tudják, hogy mitől...

2014. ápr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, milyen ez a túl izmos testalkata a kérdező hölgynek. Tételezzük fel, hogy nem a hozzá nem értésből fakadó félreértésről van szó és tényleg izmos a kérdező. Nem lenne egyszerűbb és sokkal esztétikusabb a végeredmény, ha "leszálkásítanál"? Legalábbis a zsír mennyiségét csökkentenéd magadon.
2014. ápr. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!