Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti nem irigylitek azokat az...

Ti nem irigylitek azokat az embereket, akik kövéren is el tudták fogadni a testüket, és jóban tudnak lenni magukkal a kövérségük ellenére is?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 11:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A 14:55-ös jót írt :) Bár amikor mindössze "felcipeltem" a túlsúlyomat a Bakony legmagasabb csúcsaira fagyban, akkor nem gondoltam ilyenekre, hedonista voltam, mint evéskor is... Újabb pont a listához: sajnálom azokat, akiknek a teste nem szól, hogy mozgásra is szüksége van. Én igazán lusta típus vagyok, mindig elmaradnak a pici edzéseim, tornáim, de gyalogolni egy keveset (1 és 30 km között, sokat nem szeretek) teljesen oké, sőt roppant hiányozna, ha nem tenném.


MinimorRis: Simán lehet az emberben belső érték, csak mert nem tud vagy nem akar uralkodni a táplálkozásán. Az is lehet, hogy nem tudja, mit tegyen, mert nincs a megfelelő információk birtokában. Sajnos nem elég köztudottak az ilyesmik, de persze különbözőek is vagyunk.

Ha tudatlan és gyenge egyszerre, akkor is lehetnek értékes tulajdonságai s nem írnám le ilyen egyszerűen. De ahogy többen írtuk, nyilván nem mindegy, hogy mekkora feleslegről van szó. Ahogy valakinek nő a túlsúlya és még csak betegsége sincs, ami miatt azt teszi s nem tesz ellene semmit, pedig tudna... Egy idő után én is egyre kevésbé tudom tisztelni vagy hogy mondjam... De még így is lehetnek benne pozitív vonások, lehet jobb ember nálam, meg ilyenek.

2014. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogalmaztam meg olyan véleményt, miszerint valakinek ne lennének belső értékei (mert nem uralkodik semennyire sem a táplálkozásán).


Viszont az az egész emberi nem lépfenéjévé vált már, hogy senki sem tájékozódik semmiről (fontos dolgokról sem) és most nevezzük csak sátáni erőknek amik játszadoznak a teljesen kiszolgáltatott, védtelen tudatú embereket.


A 'birkaság választás' :(

Tudom hogy minden reklám, MINDEN összezavarja az embereket, de akkor most leírom: háború van itt is. Most nem lőnek (még, csak a szomszédban..) itt csendes gyilkosság folyik.


Az emberek megbetegítése, meggyengítése. Az összetartás megszüntetése, egymás ellen uszítás. Direkt van ez így..


Tessék úgy hozzáállni, hogy ez egy harc. Muszáj akarni érteni a táplálkozáshoz, muszáj egészségesnek maradni (testileg, lelkileg egyaránt) ez mindannyiunk érdeke.

2014. ápr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Én ilyen voltam :( 30 kg-t adtam le, és sokkal jobban érzem magam. Szerintem hazudnak maguknak is. De ha elfogadják, az még hagyján. 20 évesen. Aztán 30 felett meg jönnek az egészségügyi gondok a hatalmas súlyfelesleg miatt.
2014. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!