Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap csinálok mondjuk...

Ha minden nap csinálok mondjuk 100 felülést akkor lehet kockás a hasam?

Figyelt kérdés
És mennyi idő alattkb szerintetek?:D Amugy vékony alkat vagyok, és sportolok... 13/L
2009. dec. 19. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hmm...nem tudom, hogy ez lányoknál hogy működik, nyilván más a hatása, én is 100-zal kezdtem, mára 4-500-at szoktam naponta, és így annak is kellett néhány hónap, mire lett eredménye.
2009. dec. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
4-5 év...
2009. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A felülés azért még nem elég a kockás hashoz,többféle hasizomerősítő gyakorlatra is szükség van.Na és valószínúleg nem elég pár hónap hozzá,min 1év.
2009. dec. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem az számít,hogy hányat csinálsz,hanem a felülések minősége:) minél "intenzívebbek" legyenek,és akkor többet ér 10db is mintha 200at csinálnál meg,de azok nem lennének olyan pontosak.
2009. dec. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok szakértő csak a magam példájával tudok jönni. rajtam illetve a testvéremen is hihetetlen hamar meglátszik ha elkezdünk kicsit edzeni.(ez nem tudom miért van) én lány vagyok . én azt csináltam, hogy reggel is és este is megcsináltam 50 felülést,volt hogy többet is és kb 1 hónapra rá megkérdezték tőlem ,hogy járok e edzőterembe mert látszik, hogy milyen izmos a hasam, ás pólón keresztül lehetett látni. mondjuk mellette diétáztam is , szóval nem volt rajta semmi háj. Szerintem alkati kérdés is hogy mennyi idő alatt látszik meg.de ha nincs hájad és naponta 100-at megcsinálsz előbb utóbb lesz eredménye.
2009. dec. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Magam példáját tudom felhozni.

Nekem egy nyár alatt sikerült levinnem a felesleget a pocimról, persze azt hozzá kell fűznöm, hogy nem voltam egy alma alkat, de azért sovány sem.

Napi 50 felülés kb. egy hónapig, utána 100. Emellett lábemelgetés (háton fekve mindkét lábad megemeled) úgy napi 30-40-50.

Sokat bicikliztem, ez segített abban, hogy ne gyűljön fel a felesleg. Este hat után nincs kajálás, főleg nassolgatás. Sosem szerettem a zsíros ételeket, így ebben az időszakban sem vittem túlzásba. A rostgazdag táplálkozás jó (magok, gyümölcsök, zöldségek, gabonák). Húst is ettem (csirkét, halat), tejterméket is. Nem koplaltam, de ésszel ettem. :) A nagy sörözéseket hanyagold, ha fiú vagy. :) (Ha lány, akkor is! :D)

Ha befektetsz kondi teremre, ott van egy csomó gép, ami tök jó, bár nem feltétlenül szükséges. Nekem ment kondi terem nélkül is.

Elengedhetetlen egy jó adag kitartás. Nem megy egyik napról a másikra és ez sokakat eltántorít. Nem szabad. Jó munkához idő kell! :)

Láttam olyat, hogy valaki egy edzés során minden nap készített magáról egy képet és ezeket X időközönként (1-2 hónap) egymás után összevágta egy videóba. Az első és az utolsó kép közti különbség szemmel látható.:) Ha minden nap látjuk magunkat, nem vesszük észre a különbséget.

Szerintem próbáld ki! :D

2009. dec. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Még annyit, hogy ha a 13/L az arra utal, hogy 13 éves lány vagy, a kocka hassal nyugodtan várhatsz még 2-3 évet, mert a tested sokat fejlődik ennyi idősen. :) Hirtelen meghízol, vagy lefogysz... Ez előfordul, mert most alakulsz! A hormonok is meg minden. Én 16 évesen kezdtem, bár az is elég korai, de már nem tudtam megállni azt, hogy ne kezdjek magammal valamit. :D Ez ilyen tini kori megfelelési kényszer! :D
2009. dec. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kockás hasad elsősorban attól lesz hogyha nagyon sovány vagy, ui mindenkinek van kockás hasa, csak a legtöbb embernél ezt eltakarja a zsír.
2009. dec. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2009. dec. 20. 10:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!