Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lapos vagy kockhasat szeretnék?!

Lapos vagy kockhasat szeretnék?!

Figyelt kérdés
167 centi vagyok 15 éves és 63 kg fogyni szeretnék ,a hasizmom úgyérzem elég erős , heti kétszer járok úszni olyankor 1,5 km-5 kmt úszom ,mit kell tennem milyen érterndet ,hogy a változás látható legyen ?

2014. ápr. 4. 20:35
 1/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2014. ápr. 4. 20:55
 2/5 anonim válasza:
A mérleg nem azt mutatja, hogy mennyire vagy kövér... Szerintem a magasságodhoz ez a testsúly pont ideális... Ha fogyni szeretnél, akkor ne feledd, hogy az izom nehezebb, mint a zsír. Tehát lehet hogy a mérleged 63 kilót mutat, de ha izmos vagy, akkor az izom teszi ki a nagy részét.. Próbáld centivel körbe mérni magad, ha szeretnéd látni az eredményt is. De szerintem hagyd a francba a fogyókúrát... 160 cm magas vagyok és 59 kiló, de hobbi sportoló vagyok, így a nagy része izom. A másik nagy tapasztalatom még, hogy bármennyit edzel, vagy fogysz, nem biztos, hogy elégedett leszel magaddal és ez betegséggé is fajulhat. Szerintem fogadd el magad, ahogy vagy, mert abból, amit leírtál annyit vontam le, hogy nincs miből fogynod. :)...Üdv; Egy 18 éves lány :)
2014. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem sokat szeretnék fogyni, csak egy picit a hasamról ,hogy ne ilyen ,,pocis" legyen hanem látszódjon rajta ,hogy dolgoztam rajta.:)
2014. ápr. 4. 21:17
 4/5 anonim válasza:
Akkor próbáld ki a felüléseket. :)
2014. ápr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos próbáltam , felülés + hasprés ,most gerincferdülésem van ,persze nem csak az tehát róla sőt,de azért köszönöm :)
2014. ápr. 7. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!