Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ilyen hasam?

Hogyan lehetne ilyen hasam?

Figyelt kérdés

[link]

Nagyon minimális fölösleg van a hasam alsó részén, ezt szeretném eltüntetni. Milyen hasizomgyakorlatokat végezzek? Elég csak az edzés vagy diétáznom is kell?



2014. márc. 9. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindig az utolsó kilók mennek le a legnehezebben :(

Nekem a futás, sok hasizomerősítő és diéta hozza meg a sikert. Diéta alatt rengeteg zöldséget, és sok fehérjét értek, minimális szénhidrát mellett (kb. 40 g/nap). De ezt csak nyáron szoktam csinálni, mert az agyam nehezen áll át ketontestekre.

2014. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A hasizom gyakorlatokkal nem mész semmire.

Attól csak izmosodsz. Kocogj, spinningezz.

Étrended 2g fehérjét testsúlykilogrammonként, 4g szénhidrát tskg-ként, 1g zsír tskg-ként. Igyál sok vizet, egyél gyümölcsöt.

2014. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
El kell, hogy szomorítsalak. Csak azért kattintottam a kérdésre, hogy megnézzem a linket.
2014. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A második akkora hülyeséget mondott. Ennek a csajnak nem különösen izmos a hasa. Van rajta zsír is. Jó lenne látni a tied, hogy milyen.

Fogászhoz: 2/ttkg fehérje, 1-1,5/ttkg szénhidrát(!!!!! 4????,!! mivan??? tömegelésnél 3-4/ttkg szénhidrát.

2014. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*fogyáshoz
2014. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

egy dkg zsír nincs rajta..

pff komolyan már az anorexia a divat?

2014. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!