Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le így?

Hogy fogyjak le így?

Figyelt kérdés

A szüleimmel élek, elköltözni nem tudok, anyagilag függök tőlük. Nem hajlandóak tudomásul venni, hogy le szeretnék fogyni, sokszor zsíros, szénhidráttal teli ételeket csinálnak, heti 2-3x nasi. Kértem már őket, hogy legalább dugják el, ne mutogassák, de semmi eredménye, épp az ellenkezőjét teszik. Ma pl vettek pár csomag lekváros gombócot, hogy majd az lesz az ebéd 2 napra. De én ezt nem ehetném, nem tudom mit csináljak. Nincs semmi itthon, kenyér, vaj, szalámi, ennyi. Ezek se sokkal jobbak.

Hogy fogyjak így le?


2014. márc. 9. 19:47
 1/1 lalumalu válasza:
Az oke hogy ok nem akarjak tudomasul venni...de te? Azt megertem hogy toluk fugsz es azt eszed ami otthon van de ha tenyleg elszannad magad akkor tudnad kontrolalni hogy mennyit eszel. Es persze a mozgas se art. probaltal mar valami pirulat?
2014. márc. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!