Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány napig tart mire nem...

Hány napig tart mire nem fogom kivánni az édeset diéta közben?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt olyan nap hogy ne ettem volna valami édeset vagy nasit vagy édes ételt, főzeléket, de ma elhatároztam magam hogy kemény diétába fogok semmi édes semmi lisztes dolog semmi kenyér.

De mégis hány nap mire át áll a szervezetem erre az életvitelre?

15-20 kilótól kéne megszabadulnom.

Nyárig sikerülhet?

160 cm és 75 kiló vagyok.



2014. márc. 3. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb 1 hét, addig kibírod, akkor már nem kívánod annyira.
2014. márc. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én általábn Norbi Update dolgoket eszek, sütök. Általában heten 4x eszek valami sütit, csokit, pudingot, és szerencsére fogyok.
2014. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem sosem múlt el véglegesen. Az életmódváltásom után durván leesett a szokásos édességvágyam, de aztán visszajött. Nem az az elementáris vágy, mint jogos esetben, amikor hiányzik valami a testemnek, szóval lehet küzdeni ellene (más kérdés, hogy ez hedonista elveimmel ellenkezik, inkább olyan édességet eszem, amivel nincs gond, amúgy meg többnyire kevés is elég). Bizonyos táplálkozás esetén kapcsol csak ki (esetemben brutálisan zsíros étrend mellett. szóval nem ilyen 60% zsír a kalóriát tekintve, hanem jóval fölötte. nem egyszerű).
2014. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez az egy hét alatt elmúlik baromság. Én 3 hónapja diétázom és megőrülök az édességért. Semmi másért nem fáj a szívem, de ha meglátom, hogy valaki csokit, tortát vagy sütit eszik mellettem legszívesebben sírva fakadnék. Nálam sose fog elmúlni :( Ezért a diéta alatt azt csinálom, hogy fekete csokit eszem néhány naponta pár kockát. Azt is imádom. Ezt eheted te is néha.
2014. márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem a keserű fekete csokikat ezért inkább semmit, nem vonz a csokoládá ha keserű.
2014. márc. 3. 13:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ha nem szereted, nyilván ne edd. Akkor egyél valami édesebb gyümölcsöt, pl. banán (elég sok kalória, viszont tele van vitaminnal és nagyon egészséges) Almát sovány túróval, fahéjjal fűszerezve. Sovány natúr joghurt gyümivel. Paleos sütik, nézz neten receptet, hátha bejön vmi. Milka csokit és társait viszont elfelejteném, amíg fogyózol.

Esetleg, ha nagyon nem bírod már, tarthatsz havonta-kéthavonta EGY csalónapot, amikor olyan sütit meg csokit eszel, amilyet akarsz. Hát így kb ennyi.

2014. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 4/6


Nem baromság, igaz én nem diétázom, de szinte minden nap ettem csokit, vagy sütit, egyszer aztán 1 hétig nem ettem ilyeneket, és már nem is kívántam annyira, eszembe sem jutott, előtte nem múlt el úgy nap, hogy nem faltam volna be minden naő valami édességet. Helyette eszem narancsot, almát, banánt, kivit.

2014. márc. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Van, akinek elmúlik, van, akinek nem. Nem lehet fixen kijelenteni, hogy egy vagy több hét kihagyás segít. Nekem se tette. Viszont én nem kaparom a falat, ha más eszi :) A gyümölcs pedig sosem jó az édességvágyamra, csak a naponta jelentkező gyümölcsvágyamra.
2014. márc. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!