Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Titeket mi motivált diétázás...

Titeket mi motivált diétázás közben? Mivel mondtatok "nem"-et, mikor csalni akartatok?

Figyelt kérdés

Már két hónapja fogyózok (semmi extra, csak kalóriaszámlálás, szinte alig eszek finomított dolgokat, csak rozsos kenyér, sok fehérje, zöldségek, ilyenek), viszont egyre nehezebb. :( Ez idő alatt nagyjából 7 kg ment le, még legalább 15 kéne, de annyira elkeseredett vagyok. :( Folyton úgy érzem, mintha semmi értelme nem lenne az egésznek (bár tudom, hogy van, hiszen az egészség és az esztétika szempontjából is fontos), és hogy nem haladok semerre. :/ Tudtok mondani valamit, amivel még jobban motiválhatnám magam, hogy ne adjam fel? Nagyon kéne a segítség! :(

Köszönöm!

17/L



2014. márc. 2. 12:46
 1/3 anonim válasza:

Szia!


A célod a fontos, és az legyen mindig a szemed előtt. Ha havonta/kéthavonta bűnözöl egyszer-kétszer az nem gond. Javaslom,hogy ne csak diétázz hanem edz is valamit.

2014. márc. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lenézek a hasamra.
2014. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Edzek én mellé, tegnap is egész nap túráztunk, egyébként meg szobabicikli, aerob edzések, tánc (táncszőnyeggel), szóval az megy, de nagyon nyűgös vagyok a diéta miatt (mivel kevesebbet eszem, többet edzek, és rendszeresen ki vagyok merülve), és így sokkal nehezebb, teljesen elmegy a kedvem mindentől. Ingerlékenyebb lettem, folyamatosan a sírás határán állok.

Suliba járok, ott is szüntelenül nehezedik rám a nyomás, elvárásoknak való megfelelés is nyomaszt, hamarosan kis érettségizek matekból, és a tanár nem készít fel rendesen, tehát ez is nyomaszt.


Látom magamon, hogy nem vagyok csinos, hogy bőven kell még fogynom, de anyum is meg a barátnőim is azt mondják, hogy milyen csinos lettem, csak így tovább, és, őszintén szólva eleinte nagyon jól estek a bókok, de mostanra már nagyon idegesítenek.


egyébként ilyesmi alakom van most, mint a baloldalinak: [link] csak talán egy picivel keskenyebb a csípőm. Egyébként ha valaki ebből le tud szűrni valamit, akkor itt vannak a méreteim:

mell méret: 102 cm

derék méret: 85 cm

csípő méret: 116 cm

combszélesség: 67 cm

felkar szélesség: 31 cm

vádli szélesség: 44 cm


Szóval látjátok, bőven van mit lefaragnom. Csak elkeseredésemben nem tudom, hogyan tartsak ki. :(


De köszönöm az eddigi válaszokat!

2014. márc. 2. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!