Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázás alatt mire van...

Diétázás alatt mire van szüksége az idegrendszernek?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy mostanában idegbeteg vagyok. Diétázok. Kalória számolás és szénhidrát szegény étren. Szerintetek ez hatással lehet az idegrendszerre vagy máshol keressem a problémát?
2012. szept. 7. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:

B-vitamin, magnézium, SZÉNHIDRÁT ! ez az alap de ezer másra.

Szénhidrát az nagyon fontos az agynak, abból él.Na ne szórakozz, nézz utána mielőtt hülyeséget csinálsz.

2012. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szedj MagneB6-ot
2012. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magnézium. A szénhidrátszegény étrend nem okoz idegrendszeri panaszokat, inkább az ha szemét, ipari kaját eszel (cukor, liszt, szója,)
2012. szept. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és még a tartósítószerek, adalékanyagok okozhatnak problémát.
2012. szept. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem más a probléma.

a héten egyszer tarts ch visszatöltő napot.

persze nem eszetlenül szeméttel,hanem normális ch-val.

2012. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


A szénhidrátszegény nem azt jelenti hogy egyáltalán nincs az étrendemben. Igyekszem betartani az 1-1.5g szénhidrát/ttkg, de néhány hónappal ezelőtt valóban tömtem magam szeméttel. Amit megvontam magamtól az utóbbi időben az a cukor, fehér liszt minden formában. A cukor függőséget okozhat ha jól gondolom, és gondoltam ha szelektáltam az étrendből, talán ennek következménye, hogy feszült vagyok, idegbeteg, mások számára elviselhetetlen. Már korábbi diéták alatt is tapasztaltam ezt a feszült állapotot, szóval valami van :(

Teljes kiőrlésüt eszek, de mértékkel, számolom hogy meglegyen a 1-1.5g.

Magnéziumot pedig veszek ma.

Köszönöm a hozzászólásokat!

2012. szept. 10. 08:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!