Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Joghurtok közül melyek tartalm...

Joghurtok közül melyek tartalmazza a legkevesebb/legtöbb energiát, diétázás esetén melyikeket fogyasszátok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 19:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy általában kivan írva ,de kisé cinkes végig böngészni az összes árút .
2011. nov. 3. 19:21
 2/2 anonim ***** válasza:

Amiket én ismerek, azoknál a legalacsonyabb kalóriatartalmúak a "Dukat AB Kultura 0,1% Natur", 100 grammban van 36 kcal, 500 grammos műanyag palackos kiszerelésben árulják, interspárban láttam eddig. A másik a lidl-ös Linessa Light (a natúr), 500 grammos dobozban, 100 grammjában 39 kcal van. Utóbbi finomabb és kevésbé folyós, előbbi inkább ivójoghurt-állagú.


Ezeknek azonban a szénhidráttartalmuk valamivel magasabb, mint a zsírosabb, kalóriadúsabb társaiké (5 gramm körül /100g)


Legmagasabb kalóriatartalmúak azt hiszem nálunk a görög joghurt néven futó példányok, belőlük is gondolom az ízesítettek főleg.

2011. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!