Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az ilyen lányok ugye, hogy...

Az ilyen lányok ugye, hogy nem edzéssel ilyen pálcikák?

Figyelt kérdés

[link]

Mondják, hogy így úgy edzés, de aki edz, azon lehet is látni..

Ezek hánytatják magukat, nem esznek, koplalnak.

Szerintetek is?



2014. márc. 1. 19:08
1 2
 1/11 Nevaeh válasza:
Rajta lehet látni,hogy edz.Aki hánytatja magát,koplal az nem így néz ki.
2014. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen típusú lányokról olvastam egy blogon, hogy kardiótündérek, ez egy nagyon jópofa megfogalmazás. Az biztos, hogy normális súlyokat nem emelgetnek, saját testsúlyos edzést sem vetnek be, úgy gondolom, leginkább az étrendjük miatt soványak, nem a sport miatt.

Szerintem ez nem vonzó, nem néz ki se egészségesnek, nem esztétikus.

2014. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%

Ha koplalna nem lenne ekkora melle.a fogyás a mellnél kezdődik.


(tapasztalat)

2014. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3, azért ilyet ne állíts. Nálad így van, de ez nem törvényszerű, alkati dolog.
2014. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, nekem pont ilyen vékony mindkét lányom, sőt én is ilyen vékony voltam fiatalon, és képzeld, mindent esznek. Fánkot, pizzát, palacsintát, tegnap sütöttem kakaós csigát mára elfogyott a két tepsi adag! Nem sokat edzenek, sőt az egyik egyáltalán nem edz, de nem is koplalnak, alkatilag ilyenek. Sőt szerintem szeretnének teltebbek lenni, de hát mindenki olyan, amilyennek születik. Majd később ők is szednek magukra, ha idősebbek lesznek. Szerintem ez csak anyagcsere működés kérdése.
2014. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tehát ha koplalna nem így nézne ki?

Végülis van benne valami, de ha jobban megnézitek neki sincsenek "akkora" mellei.

Viszont az is igaz, hogy nem feltétlen fogy mindenki először mellből..

Így végiggondolva, lehet a második válaszolónak van igaza, hogy csak a táplálkozás miatt ilyen testalkatú.

Szerintem se arányos ha valaki így néz ki..

Köszi a válaszokat!

2014. márc. 1. 19:21
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

Persze, ez alkatfüggő, de ezen a lányon lehet látni azért, hogy tett azért, hogy így nézzen ki!

2014. márc. 1. 19:22
 8/11 anonim válasza:
100%

Ez a lány nem tett semmit az égvilágon... vékony testalkatú... ennyi.


Egyébként nem túl szép, túl gebe, pálcika.. persze valaki szereti a fogpiszkálókat, de azért veszélyes. Leszúrhat a virgácsaival.

2014. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem látszik, mondom, hogy pont ugyanilyen az alakata mindkét lányomnak.
2014. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"a fogyás a mellnél kezdődik. "


ezt így ne jelentsd már ki mert hülyeség... mindenkinél más. én pl hasból fogyok először, és mellből utoljára. Még seggről, csípőről is előbb kezd el megindulni lefelé.....


jó példa erre az hogy 7 centi ment már le a hasamról, máshonnan meg nulla:D még...úgyhogy ennyi. Nem is csinálom rég óta.


a képen lévő csaj szerintem genetikailag ilyen. ha mozogna látszana rajta izom. nem ilyen lenne a hasa, a karja, a lába....ez a lány csak szimplán sovány.

2014. márc. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!