Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 cm magas nő vagyok és...

165 cm magas nő vagyok és most már 108 kg, hogy tudnák lefogyni? (Kérem szépen akik csak rossz indulatból írnának ne tegyék! )

Figyelt kérdés
Van egy kislányom aki 2 éves a szülés előtt se voltam vékony úgy 80 kg körül mozogtam,a terhesség alatt 15 kg híztam ahogy kijöttem a kórházból 90kg voltam,de azóta csak jönnek fel a kilók,csináltattam labort nem vagyok cukros se és a pajzsmirigyem is rendbe van,szinte semmit nem mozgok csak a kicsivel amit tudok!
2014. febr. 28. 13:45
 1/8 anonim válasza:
Pedig a mozgás a kulcs! Próbáld ki a flabelost. Szinte mindenhol találsz már, nem is drága, nem is időigényes. Drukkolok!
2014. febr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

" Pedig a mozgás a kulcs! "

- a fenéket,

a kaja a kulcs,minél kevesebbet eszel,annál hamarabb lefogysz,

2014. febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ember nem eszik szemetet, hanem zöldségeket, húsokat, olajos magokat, gombákat, gyümölcsöket.


Sajnos a gabonák és a cukor bármilyen olcsóak, éppenséggel nem sorolandók az ételek közé.


Ennyi a kulcs, sarkítva.

2014. febr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi egy napi étrended?
2014. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kezdetnek szerintem jó lenne, ha pl. eddig reggelire 3 szelet pirítóst ettél meg az lecsökkented 2-re és ha vacsid is 3 szelet pirítós volt az is kettőre és körübelül hetente két hetente (hogy hozzá szokjon a szervezeted), csökkented a mennyiséget és elkezded fokozatosan helyettesíteni zöldséggel, gyümölccsel. Reggelire megeszel egy zsömlét vagy kiflit stb. mellé eszel egy répát és egy almát. Édességet is ehetsz, csak mértékkel. Sok sikert!
2014. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni elég hetente csak 100-200kcallal csökkenteni a napi étrended , mert ha hírtelen csökkented az adagokat akkor falásrohamaid lesznek és kezdődik a jojo efektus. Természetesen pedig fokozatosan be vezetni a sportot, kezdheted ezt napi 50 m futással.
2014. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kaja a kulcs. A mozgás kiegészítés.


Kalória és szénhidrát csökkentett étrend. Ha úgy tetszik életmódváltás. Az étrended zöldség és hús alapú legyen. Ehhez kiegészítésnek, színesítésnek jöhet teljes kiőrlésű kenyér, egy kis sajt, netán kefír salátához, tojás, némi gyümölcs=nem sok/ vigyázni kell vele, olajos magvak, szénhidrát csökkentett tészta=max heti 1x. Krumpli 1x. Cukormentes édességek mértékkel, ha nagyon hiányoznak az édességek. Minden azért kell hogy ne legyen egyhangú az étrended és ne und meg. Mivel fogyás után is ezt kell csinálnod egész életedben, ha nem akarsz visszahízni.


Minden étel súlyát mérd, és szokj le a nagy adagokról.


Így gyakorlatilag semmiről sem kell lemondani, csak kicseréled viszonylag egészségesebbre. Ha van mondjuk régi kajákból kedvenced: pl nekem a sajtos rúd: azt 2 hetente 1 adagot ehetsz belőle. De azt számold bele a napi kalóriába és szénhidrátba.


Én legalábbis ezt csinálom, már majdnem 2 hete. Eddig 2,5 kiló ment le. (Nem kell megijedni, tudom hogy heti 1 kg egészséges, és nem koplalok. 1 perce nem voltam éhes amióta csinálom. Csak azért gyorsabb még a fogyásom, mert nagy a túlsúlyom) Később majd belassul havi 3 majd 2 kilóra:)


Egyébként az adagjaim pl 300gramm zöldség/100g hús. Ez felmehet 400grammos adagra is, ha húst nem teszek bele. (ilyen is van:D) meg attól is függ hogy épp mit eszem...


Férj bele a kalóriába.

Napi 1400-1600 kalória között ehetek mert magas vagyok (175cm) és 160gramm szénhidrátot, mert nekem már a cukrommal is bajok vannak. Nagyon jól érzem magam. Sokkal több az energiám. Régebben 10 órákat aludtam. Most már 6 is elég:) Nem vagyok fáradt.


Nem kell fanatikusnak lenni. Én pl eszem virslit is, meg felvágottat is. Meg tejterméket is, bár vannak olyanok akik szerint nem jó meg ilyenek. De egyszerűen képtelenség minden egészségtelen dolgot kizárni anélkül hogy unalmas legyen az egész...


Mivel hajlamos vagy a hízásra, akárcsak én, sajnos tenni kell azért hogy lefogyj, és jól érezd magad a bőrödben:) Máshogy nem megy...nincs mese sajnos.


Puszi, és légy erős:)


Mozgást az 5. héttől tervezem indítani. Itthoni kondigépekkel, tornával, sétával. Egyenlőre kicsit meg akarom szokni az új étrendet.


Számold ki a magasságodhoz nemedhez stb..szükséges kalóriaigényedet, alapjárat kalóriaégetést meg ilyesmi... Ha nem is hajszálra, de azért jó ezt tudni:)

2014. febr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

108 kilóval ne fusson mert tönkremennek a térdei.....ész....


egyenlőre torna, séta bőven elég lesz. Én azt olvastam hogy max 10kg plusszal szabad csak futni.

2014. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!