Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Annyira utálom, ha mondják,...

Annyira utálom, ha mondják, hogy mennyit fogytam?

Figyelt kérdés
Leadtam 15 kilót. Ebből hetet január óta, a többit meg szeptembertől kezdve. Még így is sok van vissza, de mostanában egyre többen mondják, hogy mennyit fogytam. Figyelek a kajálásomra, régóta próbálkozom, de mostanában nem is vagyok annyira jó 'állapotban', szóval nem volt nehéz. Viszont annyira de annyira utálom, amikor megjegyzik az emberek és képtelen vagyok rendesen lereagálni. Mit tehetnék?

2014. febr. 14. 22:16
1 2
 11/13 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Örülj neki, ha észreveszik. Mondjuk ezt is embere válogatja. Én észrevettem, hogy a túlsúlyos kollégák vették észre a legkésőbb. Volt olyan aki már az 5-6 kilót is meglátta ugyanazok a ruhák mellett 10 kiló után már sokan kérdezték, hogy beteg vagyok-e? Kis kedvesek :D 24 kiló fogyás után volt olyan aki megkérdezte, hogy én egyébként fogytam? Mert olyan más vagyok :)


Van mindenféle reakció. A jó része irigységből jön egyébként. Kolléganők részéről meg... Valami olyasmi, hogy miért nem szexeltek velem még, mert olyan jól nézek ki. :D


Egyébként rólam lepereg kb minden, illetve pozitívnak élek meg minden észrevételt.

2014. febr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

8-as feldobtad a napom :DD a 3-as kivételével amúgy mindenkinek ment a zöld!


Igazatok van, ez már csak ilyen. És akkor most még örülök addig, amíg csak dicsérnek.

2014. febr. 15. 20:58
 13/13 anonim ***** válasza:
Szívesen :D És tényleg örülj, tőlünk volt olyan, aki recepteket kért - na, ez pl. tök pozitív szerintem.
2014. febr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!