Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Annyira utálom, ha mondják,...

Annyira utálom, ha mondják, hogy mennyit fogytam?

Figyelt kérdés
Leadtam 15 kilót. Ebből hetet január óta, a többit meg szeptembertől kezdve. Még így is sok van vissza, de mostanában egyre többen mondják, hogy mennyit fogytam. Figyelek a kajálásomra, régóta próbálkozom, de mostanában nem is vagyok annyira jó 'állapotban', szóval nem volt nehéz. Viszont annyira de annyira utálom, amikor megjegyzik az emberek és képtelen vagyok rendesen lereagálni. Mit tehetnék?

2014. febr. 14. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Hülye vagy. Örülj neki, hogy észreveszik!
2014. febr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tudom :/ de nem tehet róla, de akkor is zavar
2014. febr. 14. 22:31
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Mi a celod? Kover maradni? Akkor ne fogyozz, hanem zabalj es senki nem fog megjegyzest tenni.

Ha fogyni akarsz es sikeresen csinalod amit csinalsz, akkor fogyas lesz az eredmenye, ezt masok eszre veszik es megjegyzest tesznek.

Neked az agyaddal van baj, nem?


Ez olyan mintha befestenem a hajam de utalom amikor masok eszre veszik. Akkor jarjak sapkaban....

2014. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen. Én meg elkezdtem vasalva és kibontva hordani a hajam (előtte csak felkonyoltam), és naponta legalább harmincszor hallom, hogy: "Úristen, milyen hosszú és szép a hajad!". Majdnem derékig ér. :) Úgy vagyok vele, hogy minden csoda három napig tart. :)
2014. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Mondd, hogy "köszi" és azzal vége is. Am én is utálom, mert ez olyan izé.. ez az "úristen mennyit fogytál" ez olyan, mintha azt gondolná, hogy "hú de dagi voltál a fogyás előtt" :(
2014. febr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem akarok kövér maradni... És lehet, hogy az agyammal is baj van, de az nem ez a kérdés. 4-es, remélem tényleg csak 3 napig fog tartani :DD Utolsó.. valahogy én is így vagyok vele..
2014. febr. 14. 23:03
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Írd ki a homlokodra egy cetlire "Nem fogytam, csak bővebb ruhákat hordok" :D


Viccet félretéve, minden csoda három napig tart, megszoknak így, és egy-két hónap múlva már egyáltalán nem fogsz ilyen megjegyzéseket kapni.


Engem meg az zavar, mikor begöndörödik a hajam nedves időben (ami most ugye mindennapos).. én ápolatlannak érzem magam a begöndörödött hajammal, és a m.helyen mindenki odáig van érte, hogy milyen jó... és engem tényleg iszonyatosan zavar, hajvasalóval járok dolgozni :D

2014. febr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Ismerős...

Nekünk a férjemmel ráadásul nem is gratuláció formájában veszik észre a fogyásunkat, hanem a következő módon: "jujj, de most már tovább ne" (bőven normál tartományon belül vagyunk, soványtól messze...), "jó jó, de ne legyen baj" (milyen baj, WTF?! netalán jól fogunk kinézni? :D), "szuper, itt egy kis csoki" (anyátok). Ami még kedvenc észrevétel: "biztos esztek ti eleget?" - kérdezik olyanok, akik össze-vissza esznek, szarokat, szemben velünk, akik rendszeresen eszünk, egészséges és "pont elég" adagokat.


Szóval ha csak megdicsérnek, örülhetsz.

2014. febr. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet csak nálam nem teszik ezt szóvá, igaz a ruháim végett mert az még elég bő nekem. De a lényeg az hogy én tavaly augusztus óta fogytam jó 8 kilót amit november végén vettem észre miután rávettem magam arra hogy rá álljak a mérlegre.

Akkor elkapott a gépszíj és januártól mégtöbbet kezdtem tenni ellene elkezdtem mozogni plusz kivontam a nasikat.

Azóta én is bő 7-8 kilót adtam le amit vasárnap mértem. 120 kilóról indultam, most jelenleg 103-105 közt mozgok.

Én is utálom ha így dicsérgetnek bár jó érzéssel tölt el, de ezt még nagyon senki nem tette nekem szóvá.

Ebbe igaz benne van az hogy még mindig azokat a ruhákat hordom mint eddig főleg nadrágnál, mert ott látszik hogy van rajtam mivel bő szára van. Már jó 2 számmal kisebb kell de egyenlőre nem túl sok időm van elmenni picit felújítani a ruhatáram. Meg nagyon pénzem sem.

De nálam szépen hat a dolog, mert jobban bírom a terhelést amit már ismerősök szóvá tettek hogy mitől lettem ilyen.

De ha többet akarsz leadni, bocsi de csak nagy vonalakba futottam át a kommenteket, akkor ha nagyon sokat adsz még le nyáriig akkor már egyre többen mondani fogják hogy megváltoztál.

2014. febr. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondok jobbaat:D

Vannak vidéki rokonaim, akit a ballagésom óta(2007) nem láttam. Akkor nagyon sovány voltam, épp egy szerelmi bánat után, még 50 kiló se voltam. Azán teltek az évek és sajnos nagyon meghíztam, elértem a 75 kilót is. Szerencsére észbekptam és mikor elkezdtük szervezni asz esküvőt nekiálltam fogyózni. Le is dobtam 20 kilót, mindenki el volt ájulva, hogy milyen jól nézek ki, stb stb. Errefel megyünk a vidéki rokonokhoz és azt mondják, híííj, há te osztán jó meg vagy hízva, mikor konkrétan 55 kiló voltam, csakhát ők utoljára 47 kilósan láttak:))

Konkluzió: Igen, kicsit kellemetlen, mikor mondják, nekem is mindig az jött le belőle, hogy na eddig jó dagadt voltál, mostmár kinézel valahogy, de valahogy mégis próbálj meg örülni neki. Jobb, mint ha azt mondanák, hogy jó kövér vagy:D

2014. febr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!