Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 11-éves lány vagyok 46 kg....

Margóó kérdése:

11-éves lány vagyok 46 kg. val! Leakarok fogyni, milyen torna gyakorlatokat csináljak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 09:14
 1/8 anonim válasza:
100%

11 Évesen ne fogy le..

Hány centi magas vagy?

De nem nem az 50 kg a női átlag!

2014. febr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

11 évesen eszedbe ne jusson fogyókúrázni. Semmilyen tornagyakorlatra nincs szükséged. Bicajozz, sétálj a barátaiddal légy a levegőn.

11 évesen bőven fejlődésben van a szervezeted.

2014. febr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pontosan: milyen magas vagy?


Egyél egészségesen (nem ilyen bio-izék meg az update-micsodák, hanem zöldség, gyümölcs, főzelék hússal és társaik), bringázz, esetleg valami egyéb sport, pl. úszás, csapatsportok vagy (nép-)tánc.

Fejlődsz, most történik a nemi érésed is, ne keverd meg a szervezetedet koplalással, egyoldalú étkezéssel meg egyebekkel.


Én 9-10 évesen kövér kisfiú voltam (aki pl. futásban utolsó előtti), 13-14 éves koromra a legmagasabb és legizmosabb gyerek lettem, versenyszerűen futottam, távolugrottam viszonylag jó eredményekkel. Pedig a tanulás mellett csak zabáltam két pofára (mindent) meg állandóan mozgásban voltam: bringa, foci, úszás, futás...

2014. febr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már várom mikor jön valami okos, hogy "maximum csak 5 kilót kell fogynia"...
2014. febr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Napi mozgás (minimum egy óra), feldolgozott élelmiszerek kerülése (cukor, fehérliszt) és észreveszed majd a változást. Külön diéta nem hiszem, hogy kell, fiatal vagy még, és gyorsan változni fog a tested. Rendezd az étkezéseid is, adott időpontokban egyél csak, ne nassolj közben. Röviden ennyi.
2014. febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi,a válaszokat! egyébként 47 cm.vagyok
2014. febr. 11. 12:59
 7/8 A kérdező kommentje:
*bocsi 147
2014. febr. 11. 13:00
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Én is 11 éves lány vagyok.

148 cm,és 37 kg.

Volt egy időszak,amikor én is kövérnek éreztem magam,és volt,hogy több órán keresztül nem is ettem,de most mát tudom,hogy ez nem vezet semmi jóra.

Fogyókúrázni ne kezdj el,mert fejlődésben vagy,és ha most felborítod az étrendedet,az nem tesz jót a szervezetednek.

Az Interneten vannak fent különféle tornagyakorlatok.

Bár szerintem a futás,vagy az úszás az jobb.

Kerüld a magas zsírtartalmú ételeket,és reggelire mondjuk egyél zabkását,az kevés zsírtartalmú.

Meg persze a legfontosabb,hogy rengeteg vizet igyál kóla helyett.

Az édességeket is kerüld.

Ha ezeket a módszereket betartod,akkor kezdhetsz egy egészségesebb életmódot,fogyókúra nélkül!:)

Remélem segíttettem valamit!

2014. jún. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!