Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabicikli kérdés?

Szobabicikli kérdés?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék! Mi a jobb ha lassabban tekerek(abba a zsírégető pulzustartományba) vagy hatásosabb ha minél gyorsabban tekerek?

2014. jan. 27. 11:23
 1/7 anonim válasza:
Nálam a gyors tekerés válik be, a könnyen tekerhető tartományban. Minimum 20 percig tekerek, és az a jó, ha meg is izzadok.
2014. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem már volt nagyon sok ilyen kérdés, és le lett írva tinilányok / anyukák véleménye ami szerint a szobabicikli az elékzelhető edzések csúcsa..


És le lett írva az is, hogy nem különösebben jó lábedzés, nincsen fogyasztó edzés, guggolni kellene és normális táplálkozást folytatni.

2014. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én 45percig szoktam kb28km/h-val úgy leizzadok mintha nyakon öntöttek volna de eredményt nem igen látok. azért gondoltam arra hogy lehet lassabban kéne abba a tartományba tekerni.
2014. jan. 27. 11:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem ez a legjobb edzésmód de szeretem csinálni. Én csak olyat csinálok hosszú távon aminek nem úgy állok neki hogy nem szeretem. Pár kiló azért biztos ezzel is sikerülne (egy jó étrend mellett)
2014. jan. 27. 11:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kétnaponta 25 percet biciklizem kb. 20 km/óra sebességgel. Másik két naponta Jillian Michaels videóra tornázom.

Mindkettő után csavarni lehet a ruhámat az izzadtságtól :)

2014. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Jó étrend mellett mozgás nélkül is lemegy a fölösleges zsír. De a jó étrend nem pattan csak úgy az ember elé olyan időkben, amikor a betegségipar a táplálkozástudományt is átszövi.
2014. jan. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Önmagában ettől nem fogsz fogyni. Amúgy én úgy hallottam egy hozzáértőtől, hogy inkább a nehezebb fokozaton kell lassabban tekerni, úgy van értelme.


Nyáron a fekvéstől is leizzadok, mégsem fogok attól fogyni. Az csak vízveszteség. Ha futólépésben sétálgatnál még az is többet érne fogyás szempontjából a legtöbb szobabiciklis edzésnél.

2014. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!