Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le? Itt a Karácso...

Hogy fogyjak le? Itt a Karácsony és a sok édesség :S

Figyelt kérdés
156cm vok 61 kiló 14 éves lány tudom,hogy nagyon sok és tíz kilóval kellene kevesebbnek lennem,mivel érhetem el,hogy minden héten 1-2 kilóval kevesebb legyek? Vmi étrend összeállítást szeretnék! Légyszi!:(
2009. dec. 3. 18:26
 1/8 anonim válasza:

Gyorsan semmiképpen ne akarj fogyni, mert a tapasztalatok szerint általában nem tart sokáig és többet híznak vissza, akik így fogynak.

Ha úgy érzed, hogy sokat eszel, akkor FOKOZATOSAN mindíg egy picivel kevesebbet egyél, meg fogod szokni, nem leszel éhes állandóan. A hizlaló ételekkel óvatosan! Emellett aktív életet kell élni, jönni, menni, mozogni, levegőn lenni! A hülye agyonreklámozott szereket kerüld! Vagy ártalmasak, vagy hatástalanok, vagy mindkettő együtt.

Nálam bevált!

2009. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok zöldség, gyümölcs, főzelék, késő este már ne egyél, mozogj két naponta fél-1 órát (szobabicaj, futás vagy aerobic). Esetleg fogyassz zöldteát még cukor nélkül!
2009. dec. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1.: nem 10 csak 5 a legtöbb orvos szerint

2.: diabetikus, vagy cukormentes édesség, sok gyümölcs-zöldség

2009. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. dec. 3. 19:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Pattogatott kukorica. Nem tudsz annyit enni ami sok lenne...
2009. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a szétválasztó étrendet,drasztikusabban a 90 napos diétát.Megvan benne minden,ami fontos a szervezetnek és neked 14 évesen, nem tilt el semmitől,olvass utána, nem bánod meg.
2009. dec. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én írtam az előzőt, bocs, de ez a tanács nem pont karácsonyra való.
2009. dec. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi nem baj:)
2009. dec. 4. 17:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!