Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lifetiltesek! Ha a 10 hétbe...

Lifetiltesek! Ha a 10 hétbe beleesik a karácsony, abbahagyjátok a programot pár napra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

idén én fogom csinálni a karácsonyi menüt, ez meg van beszélve. Ami azt jelenti, hogy igen, aznap nem tartom pontosan a diéta utasításait, de nem is zsírban tocsogó rántott disznókarajt eszem sültkrumplival.

Az ebéd nálunk nem nagy cucc, bedobjuk ami épp van, mert úgyis fa díszítés, sütisütés, stb, szóval akkor még tudom tartani.

Vacsira 2 félét gondoltam: csirkemellet jó fűszeresen natúr joghurttal és mozzarellával sütőben sütni (sütőpapírral, így nem kell olaj), a másik pedig valamilyen hal lesz, ez nem lesz diétás, a család többi tagja fogja enni.

A köret a következő: gombát kevés vajon megpárolok, mellé főzök mexikói vegyes zöldséget, egybeforgatom, ráütök 2-3 tojást és összesütöm. A másik pedig rizs lesz spanyol módra, vagyis 1 zöldpaprika beleaprítva, 2 gerezd fokhagyma, 2 ek citromlé. Ebből eszek majd 1-2 evőkanállal, + a zöldségköret.

sütit természetesen sütök kilószámra, de szerencsére nem vagyok édes szájú, úgyhogy ez nem lesz gond.

A szilveszter már nagyobb kihívás lesz, mert baráti társaságba megyünk, és mégsem ülhetem végig savanyú fejjel az egész bulit. Szóval arra az esetre betáraztam egy száraz fehérbort, azt fogom inni. a pezsgőt úgyse szeretem, a rövidtől hamar rosszul leszek, szóval azok nem fognak hiányozni. inkább koktélozni szoktam olyankor, na az most ki fog maradni.

2011. nov. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70 napom lejár karácsony előtt. De ha nem vagyok elégedett akkor 2 hét pihenő ( nem zabálni, kalóriaszámolok) és utána újrakezdem. Szóval a karácsony mindenképp szabad és mindent megkóstolok. (:
2011. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!