Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csinált e már valaki hosszabb...

Csinált e már valaki hosszabb ideig, mondjuk ugy 2 hétig gyümölcsdiétát? Mennyit sikerült fogynia és milyen gyümölcsöket evett?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek a hozzászólások,hogy nem egészséges,meg ugyis visszajön a kiló! CSak az irjon aki csinálta!

2014. jan. 18. 07:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszi!Akkor ezek szerint,te is végigcsináltad,onnan tudod,hogy ettől nem fogy senki,mivel kértem,hogy csak az válaszoljon aki csinálta! :)
2014. jan. 18. 11:26
 12/21 anonim ***** válasza:
47%

Ha elolvastad a válaszokat, én írtam hogy az ország szegény, nyáron pedig a gyümölcs az olcsó. Tehát elvileg nem csak én, hanem sokan mások is gyümölcsöt esznek nyáron (főleg ha nem akarnak kenyeret enni).


Ezek szerint. Mégsem a karcsúság jellemző az országra, valóban. Ahhoz egészséges táplálkozás kellene.. én általában nem eszem rosszul ezért vicces is lett volna ha fogyok.. De ez azért van, mert alapvetően tényleg normálisan eszem.

2014. jan. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Én csináltam már ilyet, bár nem akarattal, hanem egy nyaralás alatt így jött. Ez a kúra főleg nyáron jó, hisz télen az ember kevésbé kívánja és kevesebb lédús, karcsúsító gyümi kapható (mint pl görögdinnye). Ha mindenképp bele akarsz fogni, tényleg érdemes alacsony kcal tartalmúakat választani, akkor sokat fogyhatsz :) Nekem 6 kg ment le ( 65 - 59 ), persze utána ebből kicsi visszajött. De boldog voltam, mert tényleg nem kifejezetten önsanyargató diéta volt, egyszerűen ezt kívántam és a végén sokkal könnyedebb lettem. Szóval szerintem egy gyümölcskúra jó ötlet: nem jár nagy lemondásokkal, tisztít és újászületik tőle az ember :)

Az okoskodók nem érdekelnek, csak a saját tapasztalat.

Sok sikert, kérdező! :)

2014. jan. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Botero :D


Kérdező - tehát írta előbb valaki, hogy fogyott, én az ilyen válaszokat megelőzve írtam, hogy fogyni sokféleképpen lehet, lásd afrikai éhezők.


Én ha eszem, akkor azért sokat eszem, muszáj mert én meg nem akarok fogyni, de ha elég gyümit eszik valaki akkor nem kell hogy fogyjon :) Tehát nem szükségszerű, akkor lehet ha kevesebb kalóriát visz be..


De a nyersvegán gyümölcsevők is elérhetnek SOK gyümölccsel és magas kalória bevitellel jó testet, erre írtam hogy anyagcsere, genetika és pillanatnyi eü. állapot kérdése is :)


Szóval lehet próbálkozni, csak vannak azért 'normálisabb' utak :)

2014. jan. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Kedves#14-es!Nagyon szépen köszönöm a válaszod!Kár,hogy nem előbb írtál,megkíméltél volna az ilyen Botoro vagy milyen nevű lényektől meg a sok okoskodótól.Egyébként én is 65kg vagyok és 59el tökéletesen elégedett leszek.Narancsot,almát,kivit és grapefruitot fogok enni,imádom is őket,nem is kalóriabombák.Neked írni fogok a végeredményről.
2014. jan. 18. 13:40
 16/21 anonim ***** válasza:

Nagyon éhes leszel ezekkel :S


Szóval, barack, szilva, szőlő stb.. oké, így ki lehet bírni, na. Meg banaaaan.


De a citruszok tényleg kevés kalóriásak.. hááát..


Ismered a zsírszegény táplálkozást? Azt hitték hogy jó buli, azóta elképzelhetetlen méreteket öltött az elhízás és a szív-érrendszeri betegségek.


Ehetnél húst, salátát. Jóllaknál.. ez nem szimpibb? Csak egy ötlet amúgy, nyilván nem kényszer vagy ilyesmi :)

2014. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Hadd döntse már el mindenki saját maga, hogy milyen módszerrel szeretne fogyni :) Ha nem tudtok a KÉRDÉSRE felelni, akkor teljesen feleslegesen vagytok itt és teljesen jogos a kérdező felháborodása is. Nagyon gázak vagytok. Mindegy, téma lezárva.

Drukkolok Neked és várom az eredményt! :)

2014. jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Igen,nagyon éhes voltam az első héten deeeeeeee...-8 kg!!!!Megérte!Jól érzem magam,tele vagyok energiával nem gyengültem le és két gyereket nevelek mellette egyedül+dolgozok:)Minden régi ruhám újból rámjön ez a lényeg.Most csak odafigyelek a vacsimra és semmi nem jött vissza.
2014. jan. 27. 11:21
 19/21 anonim ***** válasza:

Ezt megnézném hosszabb távon.. ugyanis nincsenek csoda módszerek, az ember alapvetően nem gyümölcsevő, ha pár hét alatt lehetne fogyni 8 kilót, akkor az csodamódszer lenne.


Nyilván nem is lenne kövér ember, ha ilyen egyszerű lenne.


Még a tényleg jó táplálkozásokkal sincs csodasok fogyás.


A jövőben valószínűleg ki fog derülni itt is, hogy miért..

2014. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Igazad van!Csoda nem létezik,de akaraterő igen.Ha ez lenne mindenkinek valóban nem lenne kövér ember..de nincs.Nekem viszont volt.Ja,és NEM volt egyszerű,majd éhen haltam,de ez magánügy.Mindenki másként oldja meg,már aki megtudja oldani.Én pl.futottam mikor nagyon éheztem,ez lenyugtatott.Tehát meglehet csinálni,csak kérdés van e hozzá elég akaratod.
2014. jan. 27. 15:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!