Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok képes lefogyn...

Miért nem vagyok képes lefogyni? Miért csak 1-2-3 hétig vagyok kitartó? Lehet az evés valamilyen lelki eredetű dologra visszavezetni? Pszichológus tud ebben segíteni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
40%

Evolúciós eredetű dologra lehet visszavezetni az evést. Az az élőlény maradt életben és szaporodott sikeresen, amelyik evett. Sokáig így volt, és ma itt vagy Te.

A magad nemében egy csoda, kár hogy nem azt eszed mint az őseid az elmúlt 1 millió évben.


Ha azt ennéd, még nagyobb csoda lennél, egészségesebb, erősebb mint eddig.


Az őseid olyan környezetben éltek, ahol húshoz, zsírhoz (tengeri vagy szárazföldi állatokhoz) jutottak, és sokféle zöldségféléhez, gyökerekhez, bogyókhoz (gyümölcsökhöz) és mozogtak. Nem nagyon ettek glutént, tejet vagy finomított cukrot az ételekhez hozzáadva. :)

2013. nov. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tűzz ki magad elé egy távolabbi célt.
2013. nov. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!