Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csinált e már valaki hosszabb...

Csinált e már valaki hosszabb ideig, mondjuk ugy 2 hétig gyümölcsdiétát? Mennyit sikerült fogynia és milyen gyümölcsöket evett?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek a hozzászólások,hogy nem egészséges,meg ugyis visszajön a kiló! CSak az irjon aki csinálta!

2014. jan. 18. 07:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Minket meg a kérdésed nem érdekel.
2014. jan. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ettem már gyümölcsöt sokáig, tudod Magyarország a legszegényebb országok egyike, főleg Európában, nyáron pedig a gyümölcs.. relative olcsó főleg ha van gyümölcsfa.


Miért fogynánk gyümölcsevéssel? Cukorevéstől sem kezd el fogyni az ember..

2014. jan. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A gyümölcsben simán van annyi ch hogy hizz tôle.
2014. jan. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
első..ha nem érdekel a kérdésem akkor miért irsz rá?Simán huzzál tovább oda ami érdekel.Többiek,nem gondoltam 3 kg banánt enni,mert annyira hülye nem vagyok,attól hiznék..ha ennyire nem értetek hozzá,könyörgöm,miért szoltok hozzá????Kértem csak az irjon aki csinálta!
2014. jan. 18. 09:45
 5/21 anonim ***** válasza:
54%
Kedves kérdező ebben az a csavar, hogy aki két hétig csak gyümölcsön él, az nem ért hozzá és nem a többiek a hülyék. Vitaminok miatt jó a gyümölcs tény, de zsírokra, fehérjére sokkal nagyobb szüksége van a szervezetnek, mint a gyümölcscukorra, fogyásra meg pláne nem előnyös. Nem csak a banán tartalmaz sok cukrot
2014. jan. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Édes istenem!Van aki egész életében gyümölcsön él,mégsincs semmi baja!Csak egy tisztitókurát szeretnék az ünnepek után..miért kell ezen ennyire kiakadni?Ha pedig már végigcsinálom,már pedig végig fogom,érdekelne,hogy AZ AKI CSINÁLTA mennyit fogyott.Én nem szeretnék sokat. Elég érthető voltam?Mégegyszer kérem csak az szóljon hozzá,aki érdemleges választ tud adni.Nem kioktatást kértem.Köszönöm a mégértést.Tényleg akit nem érdekel ne irkáljon,mert nem érdekel.
2014. jan. 18. 10:29
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

Ne bántódj meg, de nagyon furán írsz. Nem kellene felhúznod magad rajtunk.. komolyan.


"Édes istenem!Van aki egész életében gyümölcsön él,mégsincs semmi baja!"


"Többiek,nem gondoltam 3 kg banánt enni,mert annyira hülye nem vagyok,attól hiznék."


Most akkor nincs baj a sok gyümölccsel vagy híznál napi 3 kiló banántól?

Az a helyzet, hogy ez genetika/alkat/energetika és talán fizika aktivitás kérdése. Vannak akik tényleg rengeteg gyümölcsöt (és vele együtt sok gyümölcscukrot) esznek és jól vannak. Nem mindenki bírja, de van aki elég jól megvan így. Az emberi szervezet sok mindenre képes, csak nem kell kihasználni.


"Csak egy tisztitókurát szeretnék az ünnepek után.."


A gyümölcsevés nem tisztító kúra, tehát ha megtisztulni szeretnél:

spirituálisan akkor jógáznod, qigongoznod és meditálnod kell, illetve a húst elhagyni (a húsok forró, tüzes táplálékok ez a hatás pedig az érzelmi oldalunkat, a tűz csínket erősíti. amikor szellemi, spirituális fejlődési célunk van, gondolom ilyesmit érthetsz megtisztulás alatt spiritulis értelemben, akkor a víz csít kell erősíteni, ehhez nem gyümölcsök hanem inkább zöldségfogyasztás lenne ideális, ha elfogadod ezt a tanácsot.)


Megtisztulás fizikailag: méregtelenítés. Ehhez nem a gyümölcsevésre van szükség, hanem pl. egy AIP / paleo ketogén étrend megtartására. Elhagyod a káros növényi fehérjéket, adalékanyagokat, regenerálódik a bélfalad és a bélflórád, sok állati tápanyagot kapsz a szervezeted fizikai ellátására, enzimek és fehérjék szintetizálásához (a májad munkájának segítéséhez).


Látszik, hogy a testi illetve a spirituális 'megtisztulás' meglehetősen eltérő étkezést kíván (egyik sok állatot, másik viszont időszakos vegánságot persze jó minőségű zöldségekkel) de egyikben sincs sok helye a gyümölcsöknek, főleg a sok gyümölcsnek.


Én ezt érdemleges válasznak szánom, megközelítettem a kérdést testi és spirituális/energetikai oldalról is, ebből lehet tanulni.. ha valaki szeretne :)

2014. jan. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Van valaki aki választ adna a kérdésemre????? Mondom a KÉRDÉSEMRE! könyörgöm,akit ennyire kiakaszt ez az egyszerü kérdés,ne irjon!
2014. jan. 18. 10:55
 9/21 A kérdező kommentje:
Érdekes,ha senkit nem érdekel,akkor miért irogattok???Gyorsan menj el egy jó pszihológushoz, nálad komoly magatartásbeli problémák vannak..talán apuci vagy ,nagypapa molesztált kiskorodban???hmmmmm..az ilyen tipusu emberekre jellemző ez a kontrorálhatatlan dühroham....:(
2014. jan. 18. 11:10
 10/21 anonim ***** válasza:

De, jó a kérdésed mert bírjuk a fogyókúrás kérdéseket.


És válaszoltunk, hogy ettől senki sem fogy (kivéve ha kevés kalóriát eszik, úgy az afrikai éhezők is tudnak fogyni, úgy is néznek ki szerencsétlenek)

2014. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!