Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 180cm és 87kg vagyok. Szerinte...

180cm és 87kg vagyok. Szerintetek mennyit kéne fogyjak?

Figyelt kérdés
96ról fogytam le eddig. Képet nem küldök. Csak úgy átlagban. Kevesebb izom van rajtam inkább zsír. Szerintetek mennyi lenne az optimális? 20/f

2014. jan. 10. 10:21
1 2
 11/12 Sowilo ***** válasza:

Hogy mennyit kéne fogynod? Add meg a pontos testzsírszázalékod, és megmondom. Így látatlanban nem ehet az 1-20kg-nál pontosabban megmondani. De mekkora baromság már az, hogy kilóban méred a fogyást? Testépítő versenyző vagy talán, hogy fontosak a számadatok is? Nincs a súlyod a homlokodra írva. A súly egyébként is csak egy szám, téged meg a kinézeted érdekel. Azt meg nem a számok, hanem a tükör mutatja. Tegyük fel, megmondom, hogy 10 kilót fogyj. Lefogyod, de még szarul nézel ki, mégis megelégedsz?


Az izomépítéshez nem csak fehérje kell ám egyébként. Energiatöbblet kell(nem feltétlen kalória), hogy be is építsd azt a fehérjét. Ezt én ketogén módon oldom meg, mivel nem eszek gabonát, de akit nem érdekel az egészség, az egyen rizst vagy zabot, teljes kiőrlésű kenyeret. Zsírleadásnál pont az van, hogy ezt kell elvenni, és csak a fehérjét meghagyni. Tehát ez így már most nem működik, hogy zsírleadás izmosodással. A kezdők is az első pár hónapban tudják csak csinálni, de csak mert a szervezet hirtelen kezd alkalmazkodni a megnövekedett igénybevételhez. Igen, ezért van, hogy vajaskenyéren is izmosodsz egy ideig, ha olyan a genetikád.

2014. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nyilván annyit fogyok, ameddig azt látom, hogy nincs nagyon rajtam zsír. Csak egy átlagértéket kértem, hogy ilyen testmagassághoz mennyi lenne a körülbelül ideális.
2014. jan. 10. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!