Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
Ha nem tudok kitartani? Vajon miért nem ,mit tehetnék?
2014. jan. 8. 19:26
 1/2 anonim válasza:
Én is,pont ilyen vagyok.Most kezdek bele egy diétába.Engem az hajt,hogy bikinit viseljek nyáron.Persze ennél másoknak sokkal nagyobb problémája van.Személy szerint lusta vagyok,és szeretek kajálni(főleg amit nagyi csinál!).Nem vagyok még idős,de fájnak az ízületeim,ezért sem erőltethetem meg magam,másrészt a hátam sincs rendben-mindezt az aerobic miatt.De én az aerobicot szeretem nagyon,sajnálom is,hogy nem lehetek ott mindig.Nem kell világmegváltó diétát kezdeni.Inkább lassú,és hatékony fogyásban hiszek.Este tornázom,és nem eszem ,csak egy almát vacsorára.De én ezekkel nem adtam pontos választ a kérdésedre.Hogy mit tudsz tenni?Nincs más választásod,mint felállni,és csinálni!Nem feltétlenül tornázni kell,táncolhatsz,takaríthatsz és egyéb dolgokat is csinálhatsz.Sajnos,én olyan vagyok,hogy megkívánok valamit aztán lehet,hogy eszem is.De mostanába visszafogom magam.Remélem tudtam segíteni!De ha még bármi kérdésed lenne felém,egy hozzád hasonlóhoz,akkor írj bátran!Kitartás!
2014. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előző vagyok!Nekünk pl. Van egy úgynevezett "twister"-ünk.Ha esetleg nem hallottál még róla,akkor elmondom milyen is.Van két tárcsa,és azok között egy körben golyók,leteszed a földre és a felső része forog.Egyszerre élvezet,és fogyás.Persze nem olyan hatásos,mint mondjuk a biciklizés,felülések egyebek.De én is,és a többi családtagom is nagyon szereti.Ezen kívül tai chi -zhatsz,vagy akár karatézhatsz is,ha jól eés keményen csinálod,ezek is hatásosak lehetnek.Remélem nem hülyeségeket zagyváltam össze!Üdv!
2014. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!