Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le (155 cm 57 kg...

Hogy fogyjak le (155 cm 57 kg nő)?

Figyelt kérdés

Ahogy írtam az előbb 155cm 57 kg vagyok (nő). Szeretnék lefogyni nyárig, legalább 5-7 kg-ot. Most szeretném elkezdeni a Pilates-t, emellett lovagolok, és hétvégente szeretnék kocogni járni. Esetleg valaki tudna még javasolni valami étrendet + hogy még mit sportoljak, mennyit?

Előre köszönöm!



2014. jan. 8. 17:55
 1/4 anonim válasza:
43%
Nehogy lemerj fogyni !!!! Senki sem szereti a csontosokat!!!!
2014. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem fogyjál néhány kilót. Ha úgy jobban éreznéd magad akkor mindenképpen. És úgy egészségesebb is lennél. Ahogy mondod 5-7 kilót kell csak leadnod. A sportolás teljesen jó, a lovaglástól szép formás popód és lábad lesz :) Persze, mindenhonnan fogyni fogsz :) Étrendet te állíts össze, csak abban tudok segíteni, hogy ne egyél cukrot. Sok sok folyadékot igyál, 2-3 litert. A szénhidrátot csökkentsd, és a fehérjét növeld. Keresgélj mindenféle finom jó receptet, amit bátran ehetsz, hidd el rengeteg van :) Ha nagyon nem értesz a kajáláshoz, akkor nézz és olvass utána mindennek, mert nem jó úgy belekezdeni valamibe hogy nem tudod a szabályokat.
2014. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem csontkollekció szeretnék lenni, csak egy pár centit le szeretnék adni a hasamról combomról :)
2014. jan. 9. 15:33
 4/4 anonim ***** válasza:

tudom milyen picinek lenni. én 151 cm-mel most kb. 49kg vagyok. voltam már 52 is, de őszintén szólva szerintem elég összetett, hogy mitől ment le.

Talán először is azért, mert rászoktam a gyümölcsre és reggeli Kolláth regglit szoktam fogyasztani amit kedvem szerint variálhatok. (recept: [link] )

Lift helyett gyalog járok a harmadik emeletre és esténként a megszokottól eltérően, már nem eszek kenyeret a húshoz/sajthoz/tojáshoz/zöldségekhez, helyette előszeretettel salátázom, ami nem terheli annyira a gyomrom.

Ráálltam a zöld és fekete teára, ami nagyon segít, ha megkívánom a mégtöbb csokit (igen, azt képtelen vagyok teljesen kiiktatni az étrendemből, de feketére váltottam és abból is csak mértékkel fogyasztok).

A húshoz kevés köretet (főként zöldségeket eszem).


Egyelőre stagnálóban van a testsúlyom, de mostmár sokkal magabiztosabbnak érzem magam és a közérzetem is jobb. Remélem neked is segít ezek közül valamelyik :)

18L

2014. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!