Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni sportol...

Hogyan tudnék lefogyni sportolás nélkül?

Figyelt kérdés
169c m és 82 kg vagyok és 19/L, legalább 10 kg-ot leszeretnék addni, sajnos a sportal és a mozgással bajban vagyok, mivel hogy le voltam bénulva, mivel hogy egy orvos el rontotta a lumbálást! Még csak most lábadozok, de sajnos sportolni nem tudok..Étkezésemre nagyon oda figyelek, de sajnos ez így nagyon lassú folyamat! Segítségeteket szeretném kérni, hogy mivel és hogyan tudnám felgyorsítani a fogyást!Lelkileg már nagyjából rendben vagyok, bár nehéz volt ezt feldolgozni, hogy béna voltam! De úton vagyok a felépüléshez, és most a ti segítségeteket szeretném kérni!! Köszönöm
2014. jan. 9. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=hpqbzPj92HU

NEKED VALÓ! :) neked legalább van rendes kifogásod miért nem sportolsz :) ha nem beszélsz angolul dobj egy privátot és lefordítom neked! sok sikert! :)

2014. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudsz mozogni vagy csak korlátozottan, ezért az étkezésed köré kell építeni eleinte. nem akarom leírni előröl, ezért belinkelek pár olvasni valót.


diéta: [link]

minta tervek: [link]


Egyébként mennyire vagy korlátozott a mozgásban? Séta gondolom megy. Mert akkor napi folyamatos 1-1,5 órás sétát beiktathatnál. Esetleg emelkedőnek, ha nem megterhelő.

2014. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kenyeret, krumplit, tésztás kajákat, cukros üdítőket ne egyél igyál!!! Este 6 órától egy falatot sem egyél.
2014. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen aranyosak vagytok...hááát, igazából még csak lépegetek!! Úgy h sétálás teljesen kivan zárva! sajnos :(
2014. jan. 9. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Le lehet, de a testzsír %odat nem tudod vlsz levinni túl alacsonyra.
2014. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!