Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy és mennyi idő alatt...

Hogy és mennyi idő alatt tudok így lefogyni?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, és 90 kg-mos és nagyon szégyenlem. Meghát van pár lány akik csúfolnak érte, és úgyérzem van rá okuk mivel borzasztóan ronda és kövér vagyok,ők meg olyan szépek és jó alakjuk van. Nem akarom magam itt sajnáltatni, csak az lenne a kérdésem hogy hogy tudnék lefogyni 40 kilósra és mennyi idő alatt? előre is köszi a válaszokat!
2014. jan. 9. 18:47
 1/2 meeko2422 válasza:
szia :) elsősorban,semmi diétázásra ne gondolj.. életmódváltoztatásra van szükséged.. mindenki,aki egy kicsit is jártas a dologban tudja,hogy naponta minimum 2l vizet meg kell innod.Kezd a napot 1 pohár langyos citromos vízzel,eleinte fél citromot facsarj bele később növeld 1 egészre.Ezt éhgyomorra idd.Ez majd felgyorsítja az anyagcserédet.Naponta 5x étkezz,keveskéket :) .. reggelire jó a fehér joghurt 4 kiskanál zabpehely és valamilyen gyümi,mondjuk banán.Tízóraira egyél meg valami gyümölcsöt,ez délelőtt megengedett,ebédelj rendes kaját mert a szervezeted még fejlődésben van és mindenre szüksége van.. vigyázz azonban a tésztával,kirántott vackokat ne nagyon egyél ha nem muszáj,és kerüld a pizzát,hamburgert és hasonló "fast food" kaját.Kicsit kevesebbet egyél mint általában szoktál.. és jó ha kistányérra szedsz magadnak :)az ebédhez legjobb a rizs,de az embernek abból egy idő után elege lesz.Egyél mindig mellé zöldséget is :) .. Uzsonnázz valami fehérjét,cottage cheese,mozarella sajt vagy 1 tojás és tegyél mellé mindig valamilyen zöldséget.Vacsora megint valami fehérje,amit uzsonnára is ennél,csak sokkal kevesebb,elég 1 pohár tej is.Az étkezések között tartsd be a 3 órát,és mind előtt igyál meg 1 pohár vizet,így telítettebbnek érzed majd magad.Vacsora is kell az élethez,de ha le akarsz fogyni elalvás előtt 3 órával edd.Később elég 1 órával is.Kis mozgás sem árt,jó a napi fél óra séta,heti 3x lépcsőzés mondjuk fél órát,futás az kiváló,szóval bármi ami mozgás jót tesz :) heti 3x mozogj.. maga a mozgás csak felgyorsítja a folyamatot,a csoda az étkezésben van :) .. ne egyél édességeket és nasiként hordj magadnál mindig egy zacskó diót,ha rád jönne a "zabálhatnék" :D hidd el ez életmentő szokott néha lenni... ha bármi kérdésed van,írj csak nyugodtan.Ha ezt betartod,simán lefogysz.Hogy mennyi idő?Ez csak a szervezeteden múlik.Ne nagyon kösd időhöz,megy az majd magától.. (szrtem max 2 év :) ) .. ha vlmi kérdésed van csak írj nyugodtan akár privátba is .. én ezt az életmódot folytatom,17 éves vagyok és ezzel fogyok,viszonylag gyorsan :) (lement 4kg 1 hó alatt)
2014. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem az idő a lényeg, hanem az eredmény. A fölöttem lévő teljesen jó dolgokat írt, annyi hogy a banánt nem ajánlom a magas cukor és szénhidrát tartalom miatt. Kezdj el rendszeresen mozogni, amibe a súlyokkal való edzés és a kardio is beletartozik! Az étrendet pedig tartsd be szigorúan. Meglesz az eredmény
2014. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!