Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehetne...

Mennyi idő alatt lehetne ilyen alakom?

Figyelt kérdés

Ilyenből: [link]

ilyen: [link] barnagág megvan,alapból csoki vagyok,viszont a többi. :/ 17 éves vagyok,jövő augusztusig elérhetem? mit egyek,sportoljak? Valaki tudna nekem segíteni,étrendet ajánlani? Köszönöm :)


2013. dec. 26. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az,aminek eddig utánna jártál ezzel kapcsolatban?
2013. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy érted,hogy hogyan érhetném el a célom? Egészséges étrend,sok sport! Kb.3hónapja megvontam magamtól a cukros italokat,alkoholt sem fogyasztok,maradt a sima víz és az ásványvíz!Eddig ennyi. :/ sajnos konditeremben nem tudok járni,mert nincs a közelben..
2013. dec. 26. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdetnek nem rossz.Ha nincs edzőterem a közelben,akkor csinálj saját súlyos gyakorlatokat!
2013. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az első képen lévő lány ugyanúgy befeszítené magát, akkor lényegében nem lenne köztük különbség.:)
2013. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!