Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fogyni? Rövid...

Miért nem tudok fogyni? Rövid ideig csinálom?

Figyelt kérdés

Vékony alkat vagyok, csak néhol van rajtam egy kis husi, de ahhoz képest amennyit, és amiket eszek, nagyon jó formában vagyok.

De szeretném leadni azt a kis felesleget (5-7kg). Próbáltam egészségesen táplálkozni, sportolni, edzeni, mindent, de nem mozdultak a zsírpárnák. Miért? (centiben mértem magam, tudom hogy a mérleg összsúlyt mutat stb, nem nagyon szabad neki hinni, de centiben is csak épphogy mutatkozott valami)



2013. dec. 26. 17:38
 1/8 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem odaírni: 3 hétig csináltam, de mivel semmi változást nem láttam, abbahagytam.
2013. dec. 26. 17:39
 2/8 anonim válasza:
Ha mindent próbáltál, lehet hogy nincs is rajtad felesleg Beszélj szakemberrel, és ő majd megmondja mit kéne tenned
2013. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A hasamon van felesleg (az a legnehezebben "mozdítható", legalább is én ezt olvastam), és sajnos látom, hogy amikor leülök akkor nagyon durván hurkás. És nem befelé horpad ülés közben, hanem kidülled, mint egy sörhas, csak hurkákkal. Szerintem az nem csak bőr :/

A többi testrészemmel nincs probléma, de mivel helyi fogyás nincs, abszolút nem zavar, ha a lábam is vékonyabb lesz, vagy esetleg a fenekem.

2013. dec. 26. 18:17
 4/8 anonim ***** válasza:
3 hét alatt mégis mit vártál?? Én mindennap tornázom, de az első hónapban nem volt mínusz egy-két centinél több.
2013. dec. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy kezdő,alapozó edzés is több hónap,nem 3 hét! Az igazi eredmények meg majd csak akkor jönnek,ha jól tudsz kajálni,pörög az anyagcseréd és intenzíven (is) tudsz edzeni.
2013. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dr filippo ongaro ***** válasza:
Sokan mondják,hogy egészségesen étkeznek és sportolnak is és semmi eredmény! ez azért van mert nem tudnak étkezni, sem edzeni és nem ismerik az emberi test összetételét és, hogyan működik.
2013. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én csak azt nem értem, hogyha tetemes mennyiségű csokit zabáltam egész végig, meg mekis kaját ettem pizzával, és tésztával, nem jött rám egy deka plusz sem. Van egy súlyom, de annyit ehetek ilyen moslék kajákat amennyit csak akarok, nem hízok meg.

Viszont ha elhagyom mindezeket és még sportolok is, érthető lenne valamiféle változás, de semmi.

Ezért gondoltam hogy talán kevés ideig csinálom, adni kéne még időt magamnak.

2013. dec. 27. 17:26
 8/8 anonim válasza:
Járj aerobicozni, vagy alakformáló fitnessre! Nekem hatott.
2014. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!