Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni, járok...

Le szeretnék fogyni, járok edzőterembe, de nem vagyok biztos benne, hogy jól csinálom amit csinálok. Szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, 175 cm, 82 kg. 100 kg-ról indultam olyan másfél éve kb. Szinte észrevétlenül olvadtak le rólam a kilók, amikor elkezdtem a kenyeret, édességet, pékárukat mellőzni, vagy legalábbis csökkenteni, de különösebben nem erőltettem meg magam,mozogni nem sokat mozogtam. Viszont sajnos megtorpant a fogyás, és nagyon szeretnék még 10-15 kilótól megszabadulni, mert még mindig elég kövérnek látom magam. Ez a 3. hét,hogy járok edzőterembe, szinte minden nap elmegyek, általában úgy van,hogy hétfőtől péntekig minden nap aztán egyszer volt,hogy hétvégén nem mentem de utána megint majdnem minden nap. Másfél, két órákat vagyok ott, mindig egy 45-50 perces futópaddal, elliptikus tréner vagy biciklivel kezdek(nem a rendes szoba bicikli hanem a másik fajta, nem tudom a nevét.), aztán azokkal folytatom amiken még nem voltam aznap, tehát ha mondjuk az elején futópadozok 45 percet, akkor utána elliptikus tréner 20-25 perc majd bicikli ugyanennyi. Evésre is odafigyelek, bár nehéz megállni,hogy se kenyeret, se édességet ne egyek egy nap. Persze ha kenyeret eszek, abból is csak rozsosat és kizárólag reggel, 1-2 kis szeletet. Az édességet már nehezebb megállni, mert édességmániás vagyok és vagy egy müzliszeletet vagy egy joghurtot, egy győri édes jó reggeltet meg szoktam enni, de csak reggelire. Szerintetek így le lehet adni még 10-15 kilót vagy teljesen el kellene hagynom a kenyeret, és cukros dolgokat? Mozgást jól csinálom? Általában annyira elfáradok konditerem után,hogy aznap már csak ücsörgök.
2013. jún. 27. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:

szia,szerintem jó lenne ha tartanál pihenőnapokat,mert ki fogsz merülni teljesen,és meg fog állni a fogyás.ja,most olvasom h megállt.nem tudom melyik terembe jarsz,de sok helyen ingyen segitenek tanacsot adnak.

és napközbe azért eszel?

nem érzed magad fáradtnak?

nem jó mindennap menni.

2013. jún. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De, nagyon is fáradtnak érzem magam, bár tény,hogy későn szoktam lefeküdni, valószínű ez is rátesz egy lapáttal. Én már arra is gondoltam,hogy egy idő után megszokja a szervezetem,hogy minden nap ugyan azt a mozgást csinálom és ezért nem fogyok. Bár, azért valamicskét már sikerült fogynom mióta elkezdtem, legalábbis a mérleg azt mutatta, de az sem mindig megbízható, mert percenként mást mutat...
2013. jún. 27. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!