Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 kilótól kellene megszabadul...

20 kilótól kellene megszabadulnom, lelkesítsetek és adjatok jó ötleteket hogyan kezdjem? Tervezek tornázni és elhagyni a nasikat.

Figyelt kérdés
Mivel minden, a fogyókúra is agyban kezdődik, néha úgy érzem képtelen vagyok elkezdeni és továbbcsinálni egy kis életmódváltozást, szóval ezért (is) kellene lelkesítés. Minél többet beszélek róla, annál jobban a magaménak érzem, hátha...
2009. nov. 26. 13:18
1 2
 11/12 anonim válasza:
Atya-úr-isten!!!Megnéztem a videót.Hogy csinálták???Amm a fölös bőr hova lett?
2009. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy a sok nevetéstől híztam? :) Eh, sajnos nem! És valóban kellene az a 20 mínusz, 165 cm-hez 90 kg-t nyomok, szóval ez a minimumnak látszik. És nem akarok a csontozatommal védekezni, de nekem is erős, amikor 58 voltam tényleg úgy néztem ki mint egy szomáliai anorexiás.:) De ma már jó leszek, vettem 3 féle dexi-t kenyér helyett, jól megtejfölözöm és lilahagymával megbolondítom! Ui: A bőr sajnos nem vész el, főleg annál, aki gyorsan fogyott. Egyik bnőm mutatott olyan képeket, ahol a jóég tudja, hogy meddig lóg le a hasa bőre...
2009. nov. 26. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!