Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 kilótól kellene megszabadul...

20 kilótól kellene megszabadulnom, lelkesítsetek és adjatok jó ötleteket hogyan kezdjem? Tervezek tornázni és elhagyni a nasikat.

Figyelt kérdés
Mivel minden, a fogyókúra is agyban kezdődik, néha úgy érzem képtelen vagyok elkezdeni és továbbcsinálni egy kis életmódváltozást, szóval ezért (is) kellene lelkesítés. Minél többet beszélek róla, annál jobban a magaménak érzem, hátha...
2009. nov. 26. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egyél naponta legalább 5x keveset, így sosem éhezel és nem fogsz a nasikhoz nyúlni, csökkentsd le a szénhidrátot, semmi fehér kenyér, lisztes dolgok, cukor. köretként általában zöldséget és salátákat egyél. igyál sok folyadékot, ásványvizet , teát. az étrendedben legyen sok sovány hús,hal, túró, natúr joghurt , zöldség, főleg délelőtt gyümölcs. reggelire egyél müzlit cukormenteset!) zabkását. vacsorára meg próbálj meg már csak fehérjét enni. ha emellett hetente 3-4 mozogsz is egy órát intenzíven akkor tuti leadod a felesleget. De ezt ne csak kúraszerűen csináld , hanem ez legyen az életmódod, akkor nem is fogsz visszahízni.
2009. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Bocs az off-ért,én is ennyit készülök ledobni szülés után.Csak nem tudom hogy és mivel kezdhetnék neki.Te mit teszel?Mik az első lépések?Hátha én is erőt és ötleteket nyerek Tőled!
2009. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az 1. válaszolónak! Igyekezni fogok, már televásároltam a kamrát répa, káposzta és mandarinnasival! :)

Kedves 2.! Én először is bevallottam magamnak, hogy a helyzet tarthatatlan, itt tenni kell valamit. Próbálom (megvan sajna) megkeresni a gyenge pontomat, ilyen a nasi, amit zöldséggel pótolok. Meg el kellene kezdenem újra mozogni. Kb 10 évvel ezelőtt sikerült 27 kg-t fogynom, ebből kb 5 jött vissza sokáig, aztán majd 2 éve abbahagytam a dohányzást és hát elengedtem magam. Szóval semmi extrát nem tervezek (értsd: porok, gyógyszer, kezelések) egyszerű "mezei" módszerekkel (kevesebb kaja, több mozgás) igyekszem úrrá lenni magamon. :) De hajrá neked is, ha van jó ötletet neked és másoknak is várom! :)

2009. nov. 26. 13:59
 4/12 anonim ***** válasza:
2009. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez a video döbbenetesen jó! :) Némelyik nő a fogyás után úgy néz ki, mintha önmaga saját lánya lenne. :) Na, engem máris inspirált, pedig rajtam "csak" 8 kg plusz van, még a terhességemből maradt, 11 hónapja szültem.
2009. nov. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
EZ AZ! :))) Köszi!
2009. nov. 26. 15:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok megint. :) Nincs egy olyan ruhád, ami akkor volt jó, mikor vékonyabb voltál? Vedd elő, akaszd ki a hálószobába jól látható helyre... :) Nekem ez is bejött, eddig már lement néhány kiló így.. :) (augusztus elején kezdtem, kevesebb evés, többször, nassi sárgarépa, körte, alma, fél 7 után nem eszem).
2009. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Attól lehet elsírnám magam naponta...=D Különben is, mit mondjak a vendégeknek? Őőő izééé, ez még ovis koromból maradt itt... :))))

Azért köszi, muszály viccesen felfognom ezt a 20 kg-t! :))

2009. nov. 26. 15:45
 9/12 anonim ***** válasza:
:)))) Ez jó! :) Mikor jönnek a vendégek, elrakod.. :) De ha olyan kaliberű humorosak jönnek, mint Te (vagy mondjuk én, aki szintén élek-halok a humorért) akkor bevetheted az ovis szöveget! :))))
2009. nov. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amúgy milyen magas vagy és hány kiló? Lehet, hogy nem is kéne annyit fogynod??


Én 175 cm vagyok és 78 kg. 70-nel már boldog lennék... :) Amúgy most néz mindenki 70-nek, mert nekem a csontom tömege súlyos... és hát szülés után az a 8 kg.. az még mindig itt-ott figyelget rajtam.

2009. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!