Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy "kezdjem" el? 10-15...

Hogy "kezdjem" el? 10-15 kilotol kéne megszabadulnom de nem tudom mit csináljak! ötletek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
egyél fele annyit mint eddig,tutira lefogysz te is,én már ezzel a módszerrel eddig 11 kg-t leadtam
2011. okt. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hány hónap alatt sikerült ennyit fogynod?:)
2011. okt. 10. 10:32
 3/5 anonim ***** válasza:
4 hónapja kezdtem
2011. okt. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Embertől is függ az egész, de én úgy fogytam le 4 hónap alatt 10 kg-t, hogy kiiktattam az étrendemből a tésztaféléket és a kenyeret, burgonyát, rizst minimális mennyiségben ettem. Sosem ettem magamat pukkadásig, hanem amikor éreztem, hogy kezdek eltelítődni, abbahagytam az evést. Napi 4-5 étkezés volt. Mellé persze mozogtam, úsztam 1 órát, ha lehetett minden nap, de volt amikor kihagytam egy hetet is, akkor tornáztam otthon. Azóta tartom a súlyom úgy, hogy tésztát hetente 1-2 alkalommal engedek meg magamnak, kenyeret csak reggel eszek, a burgonya viszont visszatért az étkezésbe.


De ez attól is függ, ki milyen felépítésű és mi felel meg neki. Esetleg kérd ki egy szakember tanácsát, nem mindenkinek válik be ugynaza.

2011. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gabor1991 válasza:
Meg lehet csinálni csak el kell dönteni , hogy akarod e az egészet! :D Szóval régen én is problémákkal küzdöttem a súlyom miatt és ma már kezdek elégedett lenni magammal 112-ről mentem le 82-re majdnem 2 év alatt! Tehát ne időre menj hanem a minőségre ! Semmit nem kell csinálnod csak mozogni és menni fognak lefele a kilók hidd el! És persze az evésre is oda kell figyelni mértékkel kell enni a sok marhaságot meg felejtsd el (kalóriszámlálós diéta meg a sok hülyeség). Mindent meg lehet enni csak tudni kell hol a határ :D
2011. okt. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!