Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni. Mikor...

Le szeretnék fogyni. Mikor kezdjem el?

Figyelt kérdés
Tudom mi a helyes étrend tudom mennyit kell mozognom stbstb. Viszont..ruhákat kéne vennem,nincs őszre semmim 1 db pulcsim se! aKKOR kabátot ..Így hogy oldjam meg?:) Másik 5 étkezés de amikor éhes vagyok vagy?
2011. okt. 14. 23:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ezt a ruha témát sajnos nem tudom :/

Viszont az 5 étkezést azt úgy, hogy a nap folyamán ez úgy 3 óránként történik meg kb. Mindig kis adagokat egyél, keveset egyszerre, így garantált, hogy 3 óra múlva már megéhezel annyira, hogy tudj valami kis apróságot enni:)

2011. okt. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy éhes légy. Egyenletesen elosztva kb 2,5-3óránként ahogy kijön a napi teendők közbe. Ebben az 5x étkezésben pont az egyenletesség a lényeg hogy ne ingadozzon nagyon az inzulinszintünk.
2011. okt. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
És,ha elmegyek otthonról és nincs lehetőségem kajálni? Tegyük fel egy héten 1-2x fordulna elő. ( kb. 7-8kgot akarok fogyni)
2011. okt. 14. 23:35
 4/17 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem annyira nem kell a ruhaméretek miatt aggódnod. Mondjuk én nem tudhatom mert fiú vagyok :D


Nem csak otthon lehet enni én mindenhova hordok magammal kaját, még olyan is van hogy útközbe eszem meg.

Ha tényleg valami olyan dolgot kell csinálnod hogy nem tudsz közbe enni hosszú ideig akkor nincs mit tenni, remélem nem vétkezek nagyot de azt javaslom próbáld meg folyékony formában bevinni azt az étkezést ami amugy kimaradna. És mutatok is valamit amit erre találtak ki:

[link]

2011. okt. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem, mi a problémád.. Mikor kezdjed el? MA.

Nem olyan gyorsan fogysz, hogy használhatatlan legyen egy ruha.


"Másik 5 étkezés de amikor éhes vagyok vagy?"

Ez a mondat teljesen értelmetlen.

2011. okt. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"És,ha elmegyek otthonról és nincs lehetőségem kajálni?"

Akkor készülj úgy, hogy legyen nálad kaja, vigyél magaddal valamit. Szendvics, müzliszelet, gyümölcs stb, az étrendednek megfelelően. Akárhol tudsz enni, ne essen le nagyon a vércukorszinted se.

2011. okt. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék válaszolni, de nem értem a kérdést a kabáttól!!! :( Légyszi pontosítsd már hogy mit is akarsz tudni!:) Köszi
2011. okt. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
he-he:D kicsit késő van már:) Szóval nincsenek őszi ruháim( egyáltalán magyarul nem halaszthatom a vásárlást) és nem tudom mennyi fogyás után változik a méret. Az 5 étkezéssel annyi a gondom,hogy szabjam meg mikor vagy akkor amikor éhes leszek?
2011. okt. 15. 00:33
 9/17 anonim ***** válasza:

nekem van XXL-es meg M-es pólóm is és mind a kettő rámmegy. Attól hogy lefogysz pár kilót még nemhiszem hogy egy kabát zavaróan nagy lesz rád. Nem rövidülnek meg a kezeid :)

Bár mint írtam én ezt nem tudhatom , a női cuccokhoz nem értek

2011. okt. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ahha, hát ez egy picit körülményes, merthogy nem tudjuk hol van rajtad az a felesleg, milyen ruhákat, kabátot szeretnél...

...mert mondjuk ha a pocakodon, akkor egy karcsúbb fazonú kabátnál elég a vállszéllességben jót választani(mert oda nem nagyon hízunk), a pocakról pedig ha lemegy a felesleg, akkor csak az övet kell kisebbre állítani... De mondjuk ha a combod, vagy/és popsid húsosabb, akkor a nacivásárlás már komplikáltabb, mert ha onnan fogysz, akkor tényleg másképp áll az 1-2 számmal nagyobb nadrág...

Szóval hola felesleg?

2011. okt. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!