Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni. Mikor...

Le szeretnék fogyni. Mikor kezdjem el?

Figyelt kérdés
Tudom mi a helyes étrend tudom mennyit kell mozognom stbstb. Viszont..ruhákat kéne vennem,nincs őszre semmim 1 db pulcsim se! aKKOR kabátot ..Így hogy oldjam meg?:) Másik 5 étkezés de amikor éhes vagyok vagy?
2011. okt. 14. 23:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
(a 3 főétkezés közt kb 4-5 órának kell eltelnie, a köztes étkezések, meg amikor rádjön. Ha elmész otthonról 1.vagy eszel előtte, 2.vagy ha tudod meddig tart a dolgod: tudod, hogy időben tudsz-e enni és úgy készülsz)
2011. okt. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
arányosan oszlik el rajtam minden igazából,de ha vmit mondani kéne az akkor a hasam..
2011. okt. 15. 01:02
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha komolyan gondolod a fogyást, és tényleg véghez akarod vinni a 7 kg-odat, és sajnos arányosan oszlik el rajtad a lepakolni valód, akkor ... Tudod az a gáz, hogy senkinél nem lehet megjósolni a fogyása végeredményét, tehát te lehet, hogy a hasadból többet szeretnél, de láthatóan először a lábadon fog látszani, lehet, hogy a hasad megy le először..

Én azt javaslom, hogy felsőknél, pulcsiknál, kardigánoknál, azt nézd, hogy vállban jó-e, mert (ahogy írtam)oda nem nagyon hízunk, se nem fogyunk onnan, ha pedig kezelésbe veszed a hasad, nem lesz gond a többi részével sem. Én olyan nagyobb szabású nadrág-vásárlást inkább későbbre hagynék(hogy később nehogy leesen a csípődről)vagy ha nagyon kell esetleg bevállalhatsz egy-egy igencsak passzosan rádjövő nadrágot, ha onnan nem olyan sokat kell leadnod; amit vehetsz még, az egy két vastagabb harisnya, gumis derekú/állítható derekú szoknya, a kabátot írtam és hiába töröm a fejem még ilyen állíthatós megoldáson, nem nagyon jut több az eszembe...

De csak úgy vásárolj "kisebb cuccokat", hogyha tényleg le fogod fogyni, és tartani is kívánod.

(majd ha még eszembejut írok)

2011. okt. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"he-he:D kicsit késő van már:)"


És? ha késő van, az miben gátol?

A döntést akármikor meg tudod hozni.. a halogatók nem kezdik el soha a fogyókúrát, mert majd inkább holnaptól.. Vagyis MA kezdd el :) így remélem, érted.


"Az 5 étkezéssel annyi a gondom,hogy szabjam meg mikor vagy akkor amikor éhes leszek?"


Az, hoyg meg van adva, hogy 5 étkezés, egyértelműen mutatja, hogy nem akkor eszel, amikor éhes vagy :D (vagy te be tudod állítani, hogy épp 5ször legyél éhes?)

2011. okt. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
(utolsó: a he-he arra szólt, hogy a kérdése utolsó része érthetetlen, és szerintem azért írta, hogy igaz, értelmetlen, és nevetséges)
2011. okt. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Bal oldali szoknya: [link]

Gumis derekú szoknya: [link]

[link]

szoknya: [link] (ezt lehet rövidebben, fodros aljjal... és megkötős=állítható)


Csak példák a fogyás-átmeneti időszakára...

2011. okt. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha néhány ilyen szoknyát különböző színű/mintájú anyagból meg hosszal beszerzel/megvarrasz vastag harisnyákkal variálhatod is, mindet fel lehet venni lapos és magas sarkú csizmával/cipővel egyaránt és ha fogysz, akkor utána sem mennek kárba!
2011. okt. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!