Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ilyen alakom?...

Hogyan lehetne ilyen alakom? Kép lent.

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 18. 16:15
 1/3 anonim válasza:
én ilyen vagyok,ne hidd hogy annyira jó,egyfolytában gebéznének :-(
2013. dec. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Genetikán múlik ha lefogysz se biztos hogy ilyen leszel. Mindenesetre mozogj sokat egy kis izom nem árt
2013. dec. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez a csaj szimplán vékony. Egyéb dolgok meg testi adottságok (combhosszúság, csípőszélesség) az neked meg olyan, amilyen, azon nem változtathatsz. És ha ezeket nem nézzük, akkor a lány simán vékony. Ezt egyértelműen úgy lehet elérni, hogy nagyon lefogysz -.- Egyébként sok múlik azon ki milyen típus, úgy értem hogy én ha egészségesen étkezem és sportolok nem tudok ilyen lenni. Semmi háj nincs rajtam, de nem vagyok ilyen. Nekem ehhez koplalnom kell (nem biztos h mindenkinek, de nekem igen és ezt tapasztalatból mondom, mert volt idő mikor én is ezt tartottam szépnek és nekem egy ponton túl koplalnom kellett, hogy elérjem ezt)
2013. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!