Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adhatnék le gyorsan és...

Hogyan adhatnék le gyorsan és nem túl nehéz módszerrel kilókat?

Figyelt kérdés
Kb. 169 cm vagyok és általában 55 kg körül. A lábaimat tartom túl vastagnak és a hasamon is van egy kis túlsúly azt hiszem.. És, ha lehetséges ez, akkor az arcomra is ráment ez a dolog, és ez idegesít. Főleg ez.. Hogyan szabadulhatok tőle?
2013. dec. 14. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kevesebb szénhidrát, zöldség, hús
2013. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja, és a megfelelő edzés
2013. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
miért jó az ha nme túl nehéz? tök jó megdolgozni a fogyásért, nem?
2013. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Először tegyél valamit a mérhetetlen lustaság ellen. Miután ezt itt már vagy négyezerszer megkérdezték, rákeresel a témában és elolvasod.
2013. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Bonesfan válasza:

Szerintem pont jó vagy , de ha mégis fogyni akarsz , akkor adok egy tippet.

22 kilót fogytam léböjtkúrával.

2013. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha az arcodon látsz pluszt, az inkább víz lehet. Próbálj ki valamilyen vízhajtó teát.
2013. dec. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké. 1. kérdés: Mi az a léböjtkúra? 2. kérdés: Hogy értve azt, hogy víz lehet, és milyen az a vízhajtó tea?
2013. dec. 14. 22:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Tipikus b****meg! Nem ám azt kérdezed meg, hogy hogy kéne kajálnod meg edzened,hanem léböjtkúra! Csináld csak,garantálom,hogy rövid idő belűl 65 kg leszel,de ezt mi már lesz****uk!
2013. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2013. dec. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nyugodtan akadj ki. Nagyon sokat elérsz vele. Kérdeztem már más kérdésben, hogy mit egyek, és mondhatni nem irták le a legjobban.. Edzeni meg..ismerem magam, a lustaságom határtalan, ha nincs valamihez tényleg elég nagy motivációm, akkor képtelen vagyok megcsinálni. De ez nem azt jelenti, hogy nem sportolok. Azért kérdeztem rá a léböjtkúrára, mert nem tudom, hogy mi az, és hatásosnak tűnt. És jó, sz*rd le nyugodtan, most mit csináljak neked..? Próbálok magamhoz megfelelő fogyásmódszert találni.. És még nem vagyok túl tájékozódott ebben a témában, úgyhogy igen lehet, hogy sok mindent nem tudok, és, hogy mondok hülyeségeket, de próbálok minél több infót gyűjteni.
2013. dec. 15. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!