Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S. Ha egy hétig csak...

S. O. S. Ha egy hétig csak almát eszem és sok vizet iszom, mennyit fogyhatok? (65kg vagyok es 165 cm)

Figyelt kérdés
Tudom , hogy hülyeség de nagyon érdekelne ...(nem biztos hogy megcsinálom)

2013. dec. 11. 17:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ne próbáld ki mert elájulsz.
2013. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké, de mennyit fogynék?
2013. dec. 11. 17:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb 5 kilot fogynal. Aztan persze a korhazban a kotelezo fekves miatt legalabb ennyit visszaszedsz.
2013. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet ezt így megmondani, ha te megcsinálnád és ugyanazon a héten a veled egy súlyú magasságú ikertestvéred is, akkor sem ugyanannyit fogynátok. az emberek mind mások.

válassz valami jobb módszert.

egyél sok almát, igyál sok vizet, ez jó, de ezen kívül más is kell. tornázzál valamit, ne nassoljál, stb...

2013. dec. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

egy pár kiló biztos lemenne hirtelen.. de 3 napig birnád max.. utána a gyomrod kikészülne a savtól, elájulnál, a bőrőd megnyúlik, és amit vissza állsz rendes étkezésre jojó effektusban a háromszorosát kapod vissza...


az iylen "diétát" egyik osztálytársam csinálta, de csak 2 napig, és csak mérlegelés előtti napokban (kick boxozott)

2013. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. fele annyit fogynál, mint amennyit utána hirtelen visszahíznál.
2013. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hagyjátok, csinálja nyugodtan.. :D
2013. dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Gratulalok...Csinald csak...Az en noverem ugyanolyan okos volt mint te ,aztan majdnem egy honapig a korhazba fekudt kezdodo anorexiaval,es had ne soroljam ,hogy milyen egeszsegugyi allapottal...Sok szerencset...Ha te egy hetig csinalod "csak" akkor talan meguszod 2het korhazzal.:)
2013. dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz alternatíva mert jò nasi és laktat is de ne csak azt edd!Èn ugy szoktam h 3 ig eszek reggelit ebédet(persze fele annyit mint régen) ès utána almát ropogtatok....+ torna...nekem bevált!
2013. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt nem mondom, hogy bajod lesz tőle, 1 hétnél azért többet kell kibirnia a testnek főleg, hogy vizet adsz neki rendesen. Ez amolyan méregtelenitő kúra lenne mint fogyokúra, tehát erőd nem lesz sok, persze nem arra kell gondolni hogy az ágyban fogsz feküdni, csak komolyabb fizikai dolgokat nem fogsz tudni csinálni, az ülés,állás,séta ilyesmi nem tartozik ide. Alma helyett mondjuk inkább zöldségeket ajánlanék (brokkoli,karalábé,répa,stb), ezekből egyél jó sokat. Hangsúlyozom hogy ez méregtelenitő kúra, fogyni fogsz tőle egy picit, viszont amint elkezdesz enni (főleg ha ugyanúgy eszel mint előtte), akár több is visszajöhet. Ilyen módszerekkel fogyókúrázni nem éri meg, arra ott a mozgás és a megfelelő táplálkozás (zöldségek,húsok, néha gyümölcsök). Ezzel éhség nélkül is fogyni fogsz, emellé a mozgás csak gyorsitani fog.
2013. dec. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!