Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázok, de mindig éhes...

Fogyókúrázok, de mindig éhes leszek este. Lehet ellene tenni valamit?

Figyelt kérdés
Egész nap normálisan eszek, nem koplalok, azonban este 7-8 körül mindig rámtör az éhség. Ehetek még olyankor? És ha igen, mint? Természetesen nem nagy kajára gondolok, de elég kezdő vagyok, nem tudom mit lehet ilyenkor enni, és mit nem. Gyümölcs jó lehet? Azt olvastam este már nem szabad gyümölcsöt, mert gátolja az addig bevitt élelem felszívódását. Alapjában véve este 10kor szoktam lefeküdni, szóval nem közvetlen lefekvés előtt ennék. köszönöm a segítséget

2013. dec. 9. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, ha éhes vagy és nem is fekszel le még egy darabig, akkor ehetsz. A felszívódás dolog elég furán hangzik, mással szokták magyarázni az esti gyümölcstilalmat (amit én speciel nem feltétlenül tartok be, néha direkt csak az esik jól), de a gyümölcs amúgyis elég kevés embernek igazi étkezés.

A kedvenc sablomválaszom vacsorára a rántotta vagy más formában fogyasztott tojás zöldségekkel :) Persze más lehetőségek is vannak, szerintem sokat számít, hogy mit kíván az ember, ami jó esetben azon alapul, hogy miből van esetleg hiánya a testnek az adott napon... Egy ideális világban ez lenne, az tuti...

2013. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vacsorázz! Csak az nem mindegy, hogy mit eszel.

Fehérje (hús, hal, tojás) és zöldségféle sütve, párolva, salátának mind jó választás. Persze kenyér, rizs, krumpli nélkül!!!

2013. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, nagy segítségemre voltatok :)

ment a zöld kéz :)

2013. dec. 9. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!