Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő alatt...

Szerintetek mennyi idő alatt fogyhatok le és milyen módszert válasszak ha még suliba járok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 165 cm magas és jelenleg 75 kiló. Az ideális súlyom 55-60 kiló között kellene legyen. Segítséget szeretnék kérni, hogy hogyan is állítsam össze az étkezéseimet. Mozgás szempontjából ott a szobabiciklim, tekerek rajta hetente háromszor egy órát. Érdekelne, hogy nektek milyen módszer jött be és nekem mit ajánlotok? (lány)
2013. nov. 29. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt ajánlom: kaloriabazis.hu

Sok sikert!

2013. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) Mostanában nincs nagyon időm, hogy méregessem az ételeket, de ettől függetlenül ez egy nagyon jó oldal. Inkább valami étrend érdekelne: pl hogy reggelire mit ehetnék és mit vigyek suliba?
2013. nov. 29. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ami bejött:


-Reggeli: Tojás, sütve, főzve, sonkával, hagymával vagy virsli, zöldségekkel (kenyér nélkül).


-Suliban: Műanyagba összevágtam zöldségeket vagy gyümölcsöket, azt ettem tízóraira, uzsonnára.. Menzán, ami volt, ha ilyen tésztás stb dolgok, inkább a húst ettem, a tésztábó hozzá kevesebbet..


Vacsi otthon, megkértem anyát, hogy olyat főzzön, ami jó nekem is.. (hús, zöldségek) Amúgy pedig rengeteget ittam..



Ez már régebben volt és nem híztam vissza.. Mostanában már több bűnözést megengedek magamnak..


164 cm vagyok és 51 kg.. 59-ről indultam..

2013. nov. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!