Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak: 13 éves...

Hogyan fogyjak: 13 éves vagyok,158 centi, és 60 kiló?

Figyelt kérdés
igazából nem kilóban szeretnék fogyni hanem van egy kevés felesleg a felkaromon, a hasamon és a combomon elég sok husi és a fenekemnél is egy pici. mivel négyig suliban vagyok ezért mozgási lehetőségem csak a három testnevelés óra és a heti két tánc,
2013. nov. 25. 21:20
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és a térdhajlatomnál, a derekamnál, a belső combomon, az oldalamon is megjelentek ezek a csíkok. tavaly télen híztam meg nagyon és nem megy le..
2013. nov. 25. 21:23
 2/4 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a helyzetem,engem is érdekelnének a válaszok.
2013. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
jajj, négyig suliban vagy stb, stb. rossz hozzáállás, mozogj és egyél sokszor keveset
2013. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egészséges tízórait vigyél, ne menj a többiek után, ha az első útjuk a sulibüfébe vezet, és eszik a sok "szemetet". TE inkább minden szünetben igyál meg egy pohár vizet, nem baj, ha következő szünetben pisilni kell (ez nem lehet szempont). Ha eleget iszol, kevésbé leszel éhes. Mozogni 4 után is lehet. A tesi órákon meg csináld keményen a feladatokat. Magadat csapod be, ha levágod a köröket, meg abbahagyod, ha a tanár nem figyel... Amúgy meg 13 évesen komolyabban még nem kell fogyókúrázni, most alakulsz, formálódsz, pár év és el is nőheted... Kitartás! Ne görcsölj rá, mert annál kevésbé fog menni! Szeresd magad!!!
2013. dec. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!