Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok képeket linkelni...

Tudnátok képeket linkelni arról, hogy 5kg fogyás mennyire látszik meg?

Figyelt kérdés
Két testet, ami között kb 5kg különbség van. Nekem 5kg változás (akár hízás akár fogyás) sose tűnt fel magamon, se máson. Meglátszik egyáltalán ennyi?
2013. nov. 19. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég fogytam le 61 kilóról 54-55-re (170 centihez). Ruhában a kutya se veszi észre kb., de anélkül én látom magamon, hogy vékonyabb, feszesebb vagyok ott, ahol kell, és olyan nadrág is kényelmes, amit nemrég épphogy be tudtam gombolni. az arcomon észrevehető egyedül, de az is csak 1-2 embernek tűnt fel.
2013. nov. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, hogy mennyi vagy most és milyen magas. pl. 160cm/110kg esetén nem hiszem, hogy látszik...
2013. nov. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Egy 60-70 kg-os emberen egy picit talán látszik, páran észreveszik. Egy 90-100 kg-os emberen szerintem legalább 10 kiló fogyás kell, hogy észrevegye idegen szem.
2013. nov. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rajtam 5 kg fogyás után már kezdett lógni a gatya.

Nem tudom mennyi vagy, én 76,6 kg-ról fogyok (168 cm-hez). Rajtam nagyon meglátszott (bár már -11 kg-nál járok, ez még jobban látszik).

2013. nov. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én magamon nagyon látom, de mondjuk figyelem is. Mások nem biztos, hogy észreveszik.
2013. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam 5 kiló fogyás nagyon meglátszott. 90-ről fogytam le 85re.
2013. nov. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Másik tényező a felesleg mellett, hogy kin mennyire látszik az a fogyás módja. Aki okosan diétázik, az csak zsírból fog fogyni szinte (5kg-hoz kell kb. 1,5 hónap), aki pedig nem okosan, az koplal nagyrészt és inkább izomból veszít (így 1-2 hét alatt simán lehet 5kg-ot fogyni, de minek?). Ebből a képből látszik, hogy azonos tömegű izom és zsír között mekkora méretbeli különbség van: [link] Persze fogyás elején gyorsabban mennek le a kilók, de pár hét után aki még heti 1kg-nál többet fogy az szinte biztos lehet benne, hogy az nem csak zsír
2013. nov. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!